Wpis z mikrobloga

Mam taką teorię, potwierdzona moimi licznymi obserwacjami, która mówi, że im baba ma większe okulary, a zwłaszcza z takimi fikuśnymi ramkami, to jest głupsza, bardziej zakompleksiona i tzw. głupio-mądra.
#okulary #wzrok #okulista #modadamska #logikarozowychpaskow #aankieta
zloty_wkret - Mam taką teorię, potwierdzona moimi licznymi obserwacjami, która mówi, ...

źródło: 8ti48u

Pobierz

Zgadzasz się?

  • Tak, zachodzi taka zależność 66.8% (4065)
  • Nie wiem, nie zauważyłem 10.3% (625)
  • Taka zależność nie zachodzi 6.5% (393)
  • Sprawdzam wyniki 16.4% (998)

Oddanych głosów: 6081

  • 71
  • Odpowiedz
Mam taką teorię, potwierdzona moimi licznymi obserwacjami, która mówi, że im baba ma większe okulary, a zwłaszcza z takimi fikuśnymi ramkami, to jest głupsza, bardziej zakompleksiona i tzw. głupio-mądra.


@zloty_wkret: @To_The_Moon: poprawiłem:

Mam taką teorię, potwierdzona moimi licznymi obserwacjami, która mówi, że baba to jest głupsza, bardziej zakompleksiona i tzw. głupio-mądra.

@Blaskun: a pamięta ktoś jeszcze jak Eliza była korwinistką i popierała JKMa? xD
  • Odpowiedz
@prismo: była w Gazecie Polskiej, tej słynnej sakiewiczówce. Korwina zaprosiła do superstacji gdzieś około 2010, już nie pamiętam dokładnie. Wtedy już niespecjalnie go popierała xD

Przeszłość ma jaką ma ale zmądrzała. Ja też piętnaście lat temu pierwsze wybory na Korwina głosowałem i z niego wyrosłem.

A i niezły z niej MILF :) W wieku 47 lat tak wyglądać jak Elizka to może 1% bab wygląda. Większość takich to są już ulane
  • Odpowiedz
@zloty_wkret coś w tym jest z tą "głupia madroscia " u lasek w okularach , takie udawanie pseudo profesjonalizmu i gadanie #!$%@? pretensjonalnym głosem że jak jestem spokojna tak bym dała w ryj
  • Odpowiedz
Powiedzmy, że nie była najostrzejszym długopisem w piórniku.


@DeltaFosBeta: Długopisem? Najostrzejszym? XD

Musisz baaaardzo uważać co mówisz, kiedy umniejszasz komuś intelektu, wiesz? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz