Wpis z mikrobloga

ma największe szanse bycia atrakcyjnym dla elektoratu Konfederacji w drugiej turze.


@LebronAntetokounmpo: XDDDDDD

Może ktoś młody, kto nie jest uwikłany w partyjne układy, ale byłby z poparcia PiS np Mastelerek miałby jakieś szanse na głosy wyborców Konfederacji, ale na pewno nie Czarnek.
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: imo nie, ale ze strony PISU nie będzie aż tak głupie poparcie bosaka, to się oczywiście nie stanie, ale na wygraną mają mizerne szanse, a lepszy dla nich Bosak niż Trzaskowski
  • Odpowiedz
@Kopyto96 Mastelarek miałby problem z wystartowaniem, bo Kaczyński go nieznośni. Z drugiej strony nie wiadomo co w międzyczasie wypłynie na PiS i może taki kandydat, który nie zgadza się z trzonem partii, będzie korzystny.
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: ja obstawiam ze bude wystawia,
- nazwisko podobne do dudy wiec wyborca nie musi za wiele zapamietywac
- mlody jest i pinkny
- teraz e parlamencie bedzie, wiec bedzie "swiatowy"
- ostatnio sie sporo rzucal wiec juz teraz jest mocno znany
  • Odpowiedz
@tomasz-kalucki a co by niby miało świadczyć o tym, że Czarnek by nie miał szans? Według mnie to pozycja PiS na rok przed prezydenckimi wydaje się być bardzo dobra.
  • Odpowiedz
@kolega_z_sasiedztwa: polityka nie takie zwroty akcji widziała.

@Bover PiS i Konfederacja mają razem 48% w ostatnich wyborach. Koalicja 50%. Przewaga jest, ale malutka. W drugiej turze Trzaskowski musi zdobyć głos zarówno Julki od razemków, jak i Waldka z Polski powiatowej od PSLu. Czarnek po prostu będzie Czarnkiem i już nie musi modyfikować swojego przekazu polegającego na byciu twardogłowym katolikiem.
  • Odpowiedz