Wpis z mikrobloga

Dostajesz ofertę przeniesienia się do innego kraju europejskiego gdzie twoja firma prowadzi biznes. Pokrywają koszty relokacji i opłacają mieszkanie.

Co wybierasz i dlaczego - zarobki takie same przy każdej lokalizacji. Trzeba wziąć pod uwagę konieczność podróżowania między tymi krajami (dlatego Francja wygląda ciekawie bo jest w środku)

#praca #emigracja #polska #pracbaza #polityka #europa #francja #anglia #holandia #wlochy #austria #korposwiat #korpo #korposzczurek

Emigracja w kierunku:

  • Północ Włoch 42.1% (51)
  • Góry Austrii 24.8% (30)
  • Anglia 6.6% (8)
  • Francja zachodnia 9.9% (12)
  • Holandia 16.5% (20)

Oddanych głosów: 121

  • 12
  • Odpowiedz
@Grzesiok: włochy - dwa metry do alp, dwa metry to morza, słońce, woda, żarcie. Jedynie włosi są problemem. No ale w austrii są austriacy, we francji znajdziesz pewnie francuzów, nawet nie mówmy o ilości anglików w anglii, a jeszcze ci cholerni holendrzy...
  • Odpowiedz
@Grzesiok: Wybieram Anglię, bo zakładam że relokacja do Londynu. Miasto #!$%@? w opór, drogie ale pracodawca opłaca mi mieszkanie pewnie w spoko lokalizacji. Godzinę od centrum masz 5 lotnisk, chyba najlepiej skomunikowane miasto w Europie jeśli chodzi o transport wewnętrzny jak i zewnętrzny.
EDIT: Doczytałem, że Midlands. Mieszkałem długo w centralnej Anglii, w okolice jakiego miasta byś potencjalnie jechał?
  • Odpowiedz
@Grzesiok mieszkałem niedaleko, Birmingham duże centrum i sporo rozrywki na mieście ale samo w sobie syfiaste. Świetny dojazd do lotniska i dobrze skomunikowane z innymi miastami.
  • Odpowiedz