Wpis z mikrobloga

@HusainAbdul: W wieku 17 lat już wiedziałem, że to dla mnie koniec, bo ludzie nie chcą mieć niczego wspólnego z kimś takim jak ja, czyli cichym, spokojnym i wolacym ciche i spokojne zajęcia od klubów i chlania.
  • Odpowiedz
@Rimbolo: Ja troche wczesniej, w wieku 15 lat :D I to byl najlepszy zwrot akcji w moim zyciu. Tylko mialem lekkiego farta ze zwojami mozgowymi bo nauka mi latwo wchodzila wiec mialem sporo czasu na zainteresowania i pozniej wyjscia, zajecia, spotkania niz rowiesnicy. Efektywny mozg ;)
  • Odpowiedz
@Rimbolo: @HusainAbdul W wieku 15 lat miałem robić magika przez odrzucenie miłosne. Oczywiście wtedy nie wiedziałem o blackpillu. Potem przez 2 lata zajmowałem się swoją pasją i hobby, a w wieku 18 lat dotarło do mnie, że over kompletny. Chciałem rzucić szkołę, ale rodzice nie pozwolili. Przemęczyłem się jeszcze 2 lata i od tamtego czasu gniję w domu. Równo dekadę.
  • Odpowiedz
@HusainAbdul: Miałam tak, spokojna, grzeczna, cicha, w szkole wzorowe zachowanie i pasek na świadectwie. I nikt nie pomyślał o tym, że to grzeczne zachowanie bierze się z nieśmiałości i jakiegoś rodzaju #!$%@?, które zaczęło dawać o sobie znać w czasach nastoletnich i później, i trwa do dziś.
  • Odpowiedz