Wpis z mikrobloga

Seksu w moim małżeństwie nie ma od ponad roku. Dwójka dzieci.. 15 lat po ślubie....
Od pół roku mi truje, że chce jechać z koleżanką z pracy na Woodstock. Zgodziłem się bo czemu nie, przecież jej ufam.
Dzisiaj zapomniała schować recepty na tabletki antykoncepcyjne. Udałem, że nie widziałem
Ja pierdziele... Że ja rogami futryn nie wyrywam
#zwiazki #zalesie #seks
  • 26
  • Odpowiedz
@Itslilianka: robić dobra minę do złej gry. Ile się da ,,okopać się" prawnie, finansowo i w relacjach z dziećmi.
Zbierać po cichu dowody, nie wysypać się w złości jak wyjdzie na jaw jej zdrada z tego jakie ma się haki. Trochę cierpliwości i kalkulować wszystko na chłodno.
  • Odpowiedz
@g455: teraz często można dostać oprócz wersji w systemie równolegle wydruk z nazwą leku, dawką itp. wyglądająca podobnie do niedawnych recept. Do tego mamy jeszcze kod dla wersji elektronicznej.
Tylko część lekarzy daje sam kod i najczęściej do leków jakie wiadomo jak ma pacjent używać.
  • Odpowiedz
Dzisiaj zapomniała schować recepty na tabletki antykoncepcyjne. Udałem, że nie widziałem


@Itslilianka: nie zapomniała, tylko daje ci znać, że to koniec. Jak dasz papiery rozwodowe to będzie twoja wina, a ona nie będzie miała sobie nic do zarzucenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kosmita miałam koleżankę co miała tak bolesne okresy ze w wieku 14 lat poszła z mamą do ginekologa i dostała tabsy właśnie na te bóle, coś z hormonami też miała nieteges, a o seksie nie było mowy bo niestety nie była urodziła i każdy facet ja odrzucał. Ale co do tematu, to ten Woodstock to brzmi jak grunt pod wyjazd z kochankiem z którym się rypie już od dawna i stąd
  • Odpowiedz