Wpis z mikrobloga

De Beers, czyli diamentowy kartel, pchał w reklamach hasło że pierścionek z kawałkiem węgla powinien kosztować przynajmniej dwie miesięczne wypłaty. Na niektórych rynkach, np Japonii, to miały być już 3 miesięczne wypłaty. I tak De Beers stworzył przekonanie że "Diamenty są wieczne" i cała zachodnia kultura kupuje pierścionki zaręczynowe z kawałkiem powszechnie występującego minerału, który z resztą możemy stworzyć w laboratorium.

Odkąd poznałem historię wydobycia, regulacji podaży przez wieloletni kartel kontrolujący z
Steev - De Beers, czyli diamentowy kartel, pchał w reklamach hasło że pierścionek z k...

źródło: EQGDw7LWAAEEmmH

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Ty no ja rozumiem, oszczędność oszczędnością, ale to jest albo bait albo jesteś na tyle mało inteligentny, że nie pomyślałeś o trwałości, przecież ona weźmie cięższa reklamówkę z zakupami i ten drucik się jej na palcu powigina, pójdziesz go wypolerować to po takiej polerce nic już z niego nie zostanie. #!$%@? za 500-700zl mogłeś kupić spoko pierścionek u złotnika z próby złota 333 jak już Cię nie było stać na 575 i
  • Odpowiedz
@Marakuja: jakie 3 wypłaty? xd idziesz do Jubilera, nie jakieś Aparty czy ine Brju i placisz normalną cenę za pierścionek zaręczynowy.

Większość kobiet traktuje biżuterie jak większość facetów auta, więc fajnie jakby też dobrze wyglądał :))
  • Odpowiedz
@Marakuja: Ja poszedłem z różową żeby sobie wybrała jakiś pierścionek bo nie wiem jaki ma rozmiar palca itp. Wchodze a ona: ten będzie spoko, po co wydawać więcej hajsu. I pokazuje mi srebrny pierscionek za 100 XD Mówię kurde no nie. Aż tak to nie. Stanęło na jakimś złotym z małym diamentem za 700zł. Jak laska jest programowana że pierścionek ma kosztować 3 wypłaty i w to wierzy to jest to
  • Odpowiedz
@Marakuja: Pamiętam jak moja jebnięta eks powiedziała, że z pierścionkiem za mniej niż 5tys mam się nie pojawiać bo jej matka "coś tam coś tam" xD Nie ma to jak wartościować człowieka po tym na ile drogą rzecz tobie kupi. Na szczęście pozbyłem się pasożyta.
  • Odpowiedz