Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: zasada trzech wypłat pochodzi z lat 30. i miała sens gdy kobiety siedziały w domu, nie pracowały oraz nie mogły mieć własnej kasy. Rozumiem że każda która teraz oczekuje pierścionka za trzy wypłaty siedzi grzecznie w kuchni, sprząta po obiedzie, rodzi dzieci i pielęgnuje swoje cnoty niewieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

13 lipca 1965 roku zamężne Francuzki mogły bez pisemnej zgody męża otworzyć własne konta w
  • Odpowiedz
@Marakuja: już #!$%@? tam z 3 wypłatami, nie jest podane jakie to wypłaty XD

jak masz zaszeregowaną stawkę godzinową to chyba godzinowe :D masz tu fajansa za 100 zeta i narqa
  • Odpowiedz
@WielkiNos: 3 wypłaty o cholera jasna ładna sieke w głowie trzeba mieć z żeby wydać tyle na blaszkę ze szkiełkiem. Przypomina mi to mojego znajomego który jest juz po rozwodzie a dalej spłaca kredyt na wesele XD
  • Odpowiedz
pierścionek zareczynowy za 3 wypłaty? XD A dla faceta co?


@Ko_Otu: Kobieta daje ci swoją obecność, a tobie jeszcze mało ( ͠° °)
  • Odpowiedz
Jakie 3 wypłaty na poerscionekXD ja wydałem 1900 i imo jest taki w sam raz wielkością. Na tiktoku widziałem sporo drogich pierścionków gdzie te kamienie są prawie większe niż sam palec, przecież to wygląda okropnie XD
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Pierścionek gównojakości z apart, żeby się koleżankom pochwalić ile kosztował xD
Kupisz tańszy i lepszy robiony na zamówienie od złotnika to się obrazi bo nie można się ceną pochwalić.
Zresztą auto się kupuje gdzieś tak za maks 5 wypłat miesięcznych, a za pierścionek dawać 3? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zsokiemowocowym: powiedziała no dobra i się cieszysz? żebyś się na tym nie przejechał, też kiedyś myślałem że różowa sobie żartuje w pewnych kwestiach. nie były to żarty. takie no dobra że niby w żartach, a jest duża szansa że faktycznie robi ci łaskę.
Powinna się posikać ze szczęścia...
  • Odpowiedz
  • 0
@WielkiNos to się wzięło z 3 wages czyli trzy tygodniówki, czyli względnie dobry wynik. #!$%@?ć 60k na kółko z kamykiem to trzeba się na rozumy z babą zamienić
  • Odpowiedz