Wpis z mikrobloga

Korwin nie zdobył nawet śmiesznych 5000 głosów, gdzie w wyborach do sejmu w 2019 miał 60 000 głosów. xD
Jakoś kuce nie poszły za krulem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzeba być debilem, żeby nadal wierzyć w Korwina i mówić, że nie był przyczyną porażki Konfederacji w 2023 roku. Ludzie mają już dość tego starego dziada. A na Twitterze nadal debile będą mu pisać "murem za Korwinem". xD

#wybory #korwin #konfederacja #polityka
maciorqa - Korwin nie zdobył nawet śmiesznych 5000 głosów, gdzie w wyborach do sejmu ...

źródło:

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maciorqa: Gdyby umiał zamknąć japę kiedy trzeba, to by sobie w wieku 81 lat za moment spał w europarlamencie, bo by go tam wysłali dla świętego spokoju na polskim podwórku, ale on wolał iść na wojnę xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Xcvbnz: Ja przedstawiam tu jedynie fakt, że kuce ze śląska nie są już za Korwinem, a nawet z całej Polski patrząc na to jak fatalny wynik dostali Bezpartyjni.

Kiedy Korwin odszedł z Konfederacji, to pojawiały się głosy, że przez swoją nową partię rozbije prawicowy elektorat i Konfederacja nie przekroczy progu wyborczego, a nic takiego się nie stało.
  • Odpowiedz
@maciorqa: Kuce policzyły, że bardziej opłaca się głosować przeciwko Wiplerowi, oddając głos na Brauna i Ewkę. Ale ich tam piecze w Konfie z tego powodu... ;)
  • Odpowiedz
@maciorqa: Jestem za Korwinem. Przykre jak mało osób go rozumie. Postać wielka, która będzie doceniona wiele lat po śmierci.

Ale nie jestem głupi. Nie przeniosę swojego głosu z Konfy. Korwin zrobił mega dużo, teraz może już odpocząć.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 taki już jest Korwin :)

Niech mówi co mówi przynajmniej jest autentyczny w tych swoich wywodach. Ma 81 lat, grupkę dzieci, kasy też mu nie brakuje czy będzie posłem czy nie będzie…..

Ja to bym chciał mieć taką sytuację jaką on ma. Czyli robi co chce i jak chce plus jest zabezpieczony finansowo. To tak naprawdę charakteryzuje prawdziwą klasę średnią.

A czy ktoś się z nim zgadza lub nie to
  • Odpowiedz
@dzester: Dla Korwina największą karą nie jest odcięcie od kasy, której i tak ma sporo, a po prostu to, że już znika z Internetu i popularność mu leci na łeb. Brak atencji. Nikogo już nie obchodzi. Dla tego człowieka to tak, jakby sportowcowi kończyny amputować.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 to chyba mówisz o przeciętnym influencerze lub 20 latku :)

Korwin ma swoją gazetę, raz na jakiś czas i tak będzie zapraszany do wywiadów żeby palnął coś kontrowersyjnego :)

On żyje w swoim świecie i tyle :)
  • Odpowiedz
@r4x4: Zajączkowska była długo człowiekiem Korwina i ludzie jej nie kojarzą jako przydupasa PISu. Wipler to spadochroniarz, a ona przeciwnie, działała w Konfie latami nie będąc jej członkiem nawet.
  • Odpowiedz
@r4x4: A czy ja napisałam nieprawdę? Ona była twarzą Konfy na długo, zanim się do niej zapisała, na długo zanim wstąpił do niej Wipler. Pamiętam ją, jak jeszcze była młodziutką dziewczynką i już działała tu i tam. Dlatego też nie cierpię Wiplera, bo się wślizgnął jak szczur i zaczął usuwać z partii silne jednostki, które były dla niego zagrożeniem.
  • Odpowiedz