Wpis z mikrobloga

@dawid-hopek 28 lat a cyce już obwisłe jak skarpeta , ja jestem rok młodsza i nie mam takich flaków mimo że mam większe , mam wrażenie że niektóre kobiety robiąc takie rzeczy rekompensują sobie kompleksy
  • Odpowiedz
@dawid-hopek zawsze jak ktoś wrzuca laski które chcą się bzykać w otwartych związkach to mają taką "radiowa urodę "
Nigdy nie widziałam ślicznej dziewczyny żeby się chciała bawić w takich układach
  • Odpowiedz
@Linnior88 kobieta kobiecie….a potem placz, że mężczyźni czepiają się kobiet o każdą „niedoskonałość” ciała.

Na „obwisłość” piersi ma wpływ wiele czynników. Może to być kwestia po prostu genetyki, rodzaju skóry, wahań wagi, albo źle dobranych staników. To są Twoje piersi? Laska jakoś wpływa tymi piersiami na Twoje życie? No raczej nie. To po co ta zgryzota? Popatrz na swoje, ciesz się nimi, zamiast pluć jadem.
  • Odpowiedz
@spiritoo

@Linnior88 kobieta kobiecie….a potem placz, że mężczyźni czepiają się kobiet o każdą „niedoskonałość” ciała.


Na „obwisłość” piersi ma wpływ wiele czynników. Może to być kwestia po prostu genetyki, rodzaju skóry, wahań wagi, albo źle dobranych staników. To są Twoje piersi? Laska jakoś wpływa tymi piersiami na Twoje życie? No raczej nie. To po co ta zgryzota? Popatrz na swoje, ciesz się nimi, zamiast pluć jadem.

Nie umoralniaj mnie xD mnie akurat w szkole prześladowały innych dziewczyny mimo że im nic nie zrobiłam więc mam w dupie te twoje kobieta kobiecie xD te wasze "girls power" to jest tylko jak się poczujecie o
  • Odpowiedz
@Linnior88 nikt ci nie każe dawać fałszywych komplementów. Nie wrzucaj mnie w jakieś girls power czy inne bzdury. Ja nigdy nikomu krzywdy nie zrobiłam i nie gnębiłam. Sama musiałam sobie również radzić z tym jak potrafią zachowywać się do siebie gówniary i jakos nie skończyłam jako człowiek, który z tego powodu musi teraz krytykować inne kobiety, żeby poczuć się lepiej.

Ale spoko, odgrywanie swoich traum i frustracji na innych to wspaniały
  • Odpowiedz
@spiritoo ojej jakąś ty elokwentna i mądra , prawda jest taka że nie masz empatii tylko się wsciekasz bo cię dotknął komentarz który pewnie dotyczy też ciebie , mi jak ktoś pisze na wykopie że mam nadwagę to pisze TAK JESTEM GRUBA I CO a takie jak ty będą kogoś na siłę umoralniac zamiast się pogodzić z faktem
Wielce się przejmujesz że napisałam komentarz zgodny z faktem ale nie dlatego że
  • Odpowiedz
@Linnior88 nie moja droga, po prostu mam w sobie empatię i nie jestem wredną cipą, więc mam wokół siebie kilka innych istot, niż pluszaki w Twojej piwnicy smutku i frustracji, w związku z tym mam dookoła perspektywę kobiet z przeróżnymi kształtami cycków. Jak chcesz robić projekcje to rób, ale nie każdy odzywa się bo go dotknęło ego i nie każdy wylewa swój ból dupy z dzieciństwa na innych ludzi w dorosłości.
  • Odpowiedz
@spiritoo obrażając innych napewno masz empatię xD myślę że pomoc specjalisty się przyda xD
I nie nie będę mówić że ktoś ma ładne cycki jak ma obwisłe
Tak samo jak nie będę mówić że mam tytuł miss Polski jak nie mam xD
Jak na razie to frustracja bije tylko z ciebie bo zaczelas jakieś wycieczki personalne i obrażanie mnie xD masz zero klasy
  • Odpowiedz
@Linnior88 posiadanie empatii nie wyklucza możliwości mówienia komuś, że zachowuje się słabo. Lubisz wysyłać innych ludzi na terapię. Polecam jednak żebyś sama się tam wybrała, bo przypominam, że to ty odreagowujesz w dorosłym życiu traumy z dzieciństwa. To się przerabia. Lekarz pomoże. Może przestaniec być taka sfrustrowana i się lepiej poczujesz ze sobą, to nie będziesz musiała obrażać ludzi bez powodu :)
  • Odpowiedz
@Linnior88 przestań edytować swoje komentarze żeby zmanipulować dyskusję.

Przestań też manipulować tym co się w tej dyskusji dzieje. Wytłumaczę ci to powoli, to może zrozumiesz.

- Widzisz zwykłe, najzwyklejsze cycki na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Możesz nic nie pisać, możesz odnieść się do opisu, bo to o tym był cały wpis. Można też oczywiście wybrać Twoją drogę komentowania piersi obcej kobiety, zupełnie bez powodu. Nikt nic o tym nie pisał. To ty musiałaś się zesrac nad tym i jeszcze szukać atencji pisząc o swoich cyckach.
  • Odpowiedz
@spiritoo nie edytowalam ani jednego komentarza , poprostu zaczęłas mnie atakować od początku dyskusji
Ty za to kłamiesz że cokolwiek edytowalam mimo że nie tknelam ani jednego swojego komentarza i wszystkie są w takim samym stanie jakim były , może w końcu przestań się wyzywać na innych jak ci się tylko coś nie spodoba bo bullying że ktoś ma tylko maskotki w piwnicy to akurat wyjątkowo paskudne słowa
Odczep się ode
  • Odpowiedz
@spiritoo

@Linnior88 nie moja droga, po prostu mam w sobie empatię i nie jestem wredną cipą, więc mam wokół siebie kilka innych istot, niż pluszaki w Twojej piwnicy smutku i frustracji, w związku z tym mam dookoła perspektywę kobiet z przeróżnymi kształtami cycków. Jak chcesz robić projekcje to rób, ale nie każdy odzywa się bo go dotknęło ego i nie każdy wylewa swój ból dupy z dzieciństwa na innych ludzi
  • Odpowiedz