Wpis z mikrobloga

@ceo_of_ldar: ogólnie Ducato, jumper, boxer mają dobre blachy nie licząc lakieru który po 5 latach jest zdrapką. Miałem Ducato i boxera. Po 200 tys nalotu zaczyna się wszytko j---ć po kolei. Teraz mam craftera i tylko eksploatacja. Transit to porażka z blachą. Teraz jakbym kupował to chyba masterkę.
  • Odpowiedz
@ceo_of_ldar: To jest ogólnie beka, bo większość busów nie jest ocynkowana od spodu, dlatego tak okrutnie gniją na progach i rantach drzwi. To zwyczajny manewr postarzania produktu, by przypadkiem jakaś firma nie zrobiła za dużo kilometrów bez wymiany floty.
  • Odpowiedz
@ceo_of_ldar: nie idź na kurierkę na własną działalność, totalnie bez sensu.

@Szakalio Jak nie gniją? miałem doczynienia z wieloma jumperami ducato itd. na pewno ponad kilkadzisiąt egzemplarzy itd.. w 10 latkch progi do wymiany. roczniki 2011 2010 to już trzecie progi potrafią mieć. a przegnite tylne zawiasy od drzwi ze odpadają drzwi, czy same drzwi na wylot przy klamce to też standard.
Co do j-----a się to bardziej od
  • Odpowiedz
  • 0
@r5678: nie idę na kurierkę. Chcę kupić busa do 20k celem przerobienia go na campera. Mam w planach tak mieszkać kilkanaście tygodni każdego roku w ciepłych krajach :)
  • Odpowiedz