Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego chłopom radzi się żeby znaleźć kogoś w swoim wieku? Przecież jak miałem te 20 lat to podobały mi się 17-20, kilka lat później to samo a obecnie mam prawie 30 lat i nic się nie zmieniło, zwłaszcza że te 17-20 (a nawet młodsze) wyglądają jak kiedyś 22-23. Dlaczego mam szukać kogoś kto mi się nie podoba fizycznie? I nie chodzi o jakiś aspekt seksualny ale po prostu takie 17-20 wyglądają lepiej, szczupłe, pogodna twarz, bez zmarszczek, wysportowane

#zwiazki #przegrywpo30tce #przegryw #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
  • Odpowiedz
Dlaczego chłopom radzi się żeby znaleźć kogoś w swoim wieku?


@mirko_anonim: bo najłatwiej w teorii. Mało który 30 latek może sobie pozwolić na wyrywanie 17-20. Reszta musi się zadowolić starymi babami i copować że są lepsze, bardziej dojrzałe itd.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim gratulacje, odkryłeś, że młodsze osoby wyglądają młodziej (i łatwiej je zmanipulować). Tak naprawdę chodzi o to, że "starsze" (lvl 22-23) mają swoje zdanie, i cię to przeraża 🤭
Problem nie leży w ich wieku, tylko w tobie. Szukaj kogo chcesz, ale nie oczekuj wsparcia dla swoich fantazji.
  • Odpowiedz
@niewiadomocowscenariuszujest: Trochę wątpię, czy da się w taki sposób stworzyć udany związek. A wspólne tematy, podobne poglądy, życiowe cele czy nawet sposób spędzania wolnego czasu? Co z tego, że "po 15 minutach razem nie ma się ochoty sprzedać jej kopniaka w zad", jak potem będą kłótnie, bo jedna osoba lata po imprezach, a druga jest o nią zazdrosna? Albo jak wyjdzie, że jedna osoba chce ślubu i dzieci, a druga nie?
  • Odpowiedz
A wspólne tematy, podobne poglądy, życiowe cele czy nawet sposób spędzania wolnego czasu?


Teoretycznie z tego by wynikało, że wybranka powinna być bliską przyjaciółką której po kilku miesiącach (latach?) znajomości wyjawiamy swe uczucia albo chociaż od przyjaźni powinno się zacząć. A jak to się w praktyce kończy to chyba wszyscy wiemy. To są rzeczy tak poboczne, że nie warto nawet na nie poświęcać czas.

jak potem będą kłótnie, bo jedna osoba lata
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP):

Dlaczego chłopom radzi się żeby znaleźć kogoś w swoim wieku?


Ponieważ zabraknie kobiet dla młodszych pokoleń co przełoży się na jeszcze gorszą demografię, a to z kolei na gospodarkę, a ty miałeś swoje 5 minut i go nie wykorzystałeś.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
·
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): No, w sensie… jak ci zależy tylko na wyglądzie to tak, twoja logika ma sens.

Ale takie młodsze poza wyglądem za dużo nie wniosą do związku. Pieniądze, pozycja społeczna, kontakty, doświadczenie itd. będą średnio słabsze od kogoś w podobnym do twojego okresie w życiu.

Taka młoda jak patrzysz tylko na wygląd na jakiś ONS może jak juź bardziej, FWB z jakimś BDSM itp. ale związkowi to trochę tracenie
  • Odpowiedz
@kabotyno: Masz ból d@py że facetów za bardzo nie obchodzi zdanie kobiet jeśli są starymi prukwami? Hehe naucz się że faceci mogą sobie nawet sprowadzić młode kiedy im pasuje

Facetom nie jest w życiu potrzebne zdanie bab do utrzymywania 80% pkb xD
  • Odpowiedz