Wpis z mikrobloga

@elozapiekanka: musisz się odważyć. Szkoda życie na pracę poniżej tego ile jesteś wart. Odłóż tak 20-30k, że to czuć się bezpiecznie (poduszka finansowa) i zacznij wysyłać CV. Powodzenia
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: to tryb oszczędzania włączaj i wysyłaj CVki. Zanim ktoś zadzwoni, zanim dadzą ci odpowiedź itp, to spokojnie 25k ci się uzbiera na dzień złożenia wypowiedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A 10k netto jest jak najbardziej w zasięgu
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: czytając najpierw wcześniejsze posty, a teraz wracając do tego, to wyglądasz na idealnego pracownika w swojej robocie. Szukaj nowej, jak znajdziesz za X% więcej, to mowisz obecnemu, że aneks do umowy i podwyżka 2X%, albo #!$%@?. I ogólnie może lepiej #!$%@?ć gdzieś indziej, poradzisz sobie
  • Odpowiedz
Pisales, ze sam ogarniasz temat od poczatku do konca. Nie jest to takie czeste, ale nie wiem tez w jakiej domenie sie poruszasz i czy nie robisz kijowo :p. Robote juz nalezy zmienic, bo powinienes sie teraz uczyc a nie zasiedziec. Ile mozesz wyciagnac? Tyle jaka jest stawka rynkowa dla osob z Twoimi umiejetnosciami. Zakladajac srednio-ogarniecie+ to z 50% wiecej
@elozapiekanka:
  • Odpowiedz
@PanMlecz: bo tak jest- w co mnie nie wrzuca (wczeniejsza praca i obecna - nie wazne jaki projekt to daje rade - jeszcze jest chatgpt ai itp)
ale mam wrazenie ze nie wazne co to zawsze cos im nie pasuje i od dluzszego czasu uwazam ze nie wazne co zrobie dobrze zawsze bedzie jakies ALE...

w taki sposob kazdemu mozna wmowic ze nic nie umie taka prawda
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: nie rób nadgodzin i zacznij szukać czegoś na boku

ale mam wrazenie ze nie wazne co to zawsze cos im nie pasuje i od dluzszego czasu uwazam ze nie wazne co zrobie dobrze zawsze bedzie jakies ALE...


@elozapiekanka: co to za ALE? Chodzi o jakość kodu, coś nie działa, czy co?
  • Odpowiedz
@PanMlecz: wypomna mi że jak pracowałem pierwsze tyg to coś za długo robiłem ew wróciło z poprawkami

Czy np że nie dostaje więcej obowiązków ew nie ma większego budżetu na to stanowisko

#!$%@? się że np jeden miesiąc średnia była 7h i 20 min pracy a nie 8h

Ew szef nie dostał podwyżki to ja nie dostanę
Sranie w #!$%@? bo widzę po sobie że szybko zadania robię
W pełni samodzielnie
  • Odpowiedz
@PanMlecz: gowno
Ja w kodzie po innych poprawiam
Ponadto tylko 2 programistów jest w moim zepsole
Ja i szef
Jest jeszcze koleś co się przebranżowić ale on jest analitykiem i jak ruszy coś to #!$%@? i trzeba gasić pożar
Ponadto dopóki nie działa w 100proc to nie zawracam nikomu dupy

Dla mnie prsypuerdalanir się i szukanie niewolnika
  • Odpowiedz