Wpis z mikrobloga

Zrobiło mi się przykro. :/

Jakiś czas temu założyłem sobie na nowo konto w #tibia. Gram już kilka dni, założyłem postacie na kilu światach i od samego początku czegoś brakowało. Mam knaja na 20-którymś lv i postanowiłem, że zrobię sobie też druta co by ih-y/uh-y sobie robić. ;)

No i łażę po Rook'u i natknąłem się na pewien pamiętnik, w którym ktoś opisał dokładnie to czego brakowało mi, od kiedy znów się zalogowałem. Trochę #smutek i #gorzkiezale.

#gry #mmorpg

A no i chwilę później znalazłem taki pamiętnik... xD
ReY1990 - Zrobiło mi się przykro. :/

Jakiś czas temu założyłem sobie na nowo konto w...

źródło: comment_EclDc4iJcopEB8y3QtCW8DYjCNayOrSJ.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mlg20: Jasne, proszę bardzo. Za błędy sorki bo tłumaczyłem z palca. ;)

Brakowało mi Tibii. Zalogowałem się tylko by zobaczyć jaka była - bardzo pusta. Chciałbym abyś mógł zobaczyć, kiedy było to najlepsze mmorpg w tamtym czasie. RG (Rookgard) był zawsze pełny - nooby gadające "darmowe itemki plx", ludzie pytający skąd pochodziłeś - br? pl?


I prywatne serwery! Możesz w to uwieżyć? Były takie zabawne - by poznawać nowych
  • Odpowiedz
@padobar: wiem, ale ja hackowalem ludzi wiec kasy mialem w #!$%@? :P i wlasnie to bylo zajebiste,, 3 glowne miasta + 3 paccowe + te male jak kazzo. + hakowanie + malo kasy na swiatach daltego 100k stalo tak wysoko, a pozniej nowe miejca nowe potwory i kasy w #!$%@? i cena spadala.
  • Odpowiedz
@MarZam: Hehe, historia sprzed tygodnia:

Jedno z moich zgłoszeń botów zostało rozpatrzone. (Jupi~!)

Próbuję się zalogować, a tam info, że złamałem zasady gry i muszę wejść na www (da
  • Odpowiedz