Wpis z mikrobloga

@deziom: Polak według prawicy to Polak-Katolik białej rasy, który w niedziele po kościele ogląda familiadę. Konserwatyzm się nigdy nie zmienia, wszystko jak z dziada, pradziada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@deziom: a uważasz że ludzie którzy większość życia żyją w innym kraju i do Polski przyjeżdżają od czasu do czasu albo wcale powinni być nazywani prawdziwymi Polakami?
  • Odpowiedz
@deziom: Być może w przeciwieństwie do Ciebie wie co mówi?
https://wiadomosci.radiozet.pl/polska/obywatele-rp-zabici-przez-hamas-szokujace-ustalenia-msz

Dwóch z czterech kolejnych zabitych zakładników uprowadzonych przez Hamas to obywatele RP - podało Ministerstwo Spraw Zagranicznych w mediach społecznościowych.

Jak podał portal Times of Israel, zmarli zakładnicy to 79-letni Chaim Peri, 84-letni Amiram Cooper, 80-letni Joram Metzger i 51-letni Nadav Popplewell.


Nie no, Polacy jak się patrzy! Każdy prawdziwy Polak bez sprawdzania rozpozna którzy z tych czterech to Polacy!
  • Odpowiedz
@Sultan_Kosmitow: zasadniczo, napisała. Ten różowy pasek nie jest z przypadku.

Natomiast do konfy mi niezmiernie daleko. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stwierdziłam jedynie fakt, to Izraelczyk z polskim paszportem, więc nie widzę powodu do nadmiernej ekscytacji.

Co najwyraźniej mocno zabolało wypokowych filosemitów, co, @deziom?
  • Odpowiedz
@deziom: a uważasz że ludzie którzy większość życia żyją w innym kraju i do Polski przyjeżdżają od czasu do czasu albo wcale powinni być nazywani prawdziwymi Polakami?


@mial85: dlaczego niby nie?
  • Odpowiedz
@GoldaMeir A co Ty mi tu wyjeżdżasz z NSDAP? Napisałem prawdę jak jest. Nikt kto nie jest powiązany z naszym krajem nie powinien dostawać naszych paszportów. Jesteś obywatelem Izraela to lataj na ich paszporcie. A kryteria to sobie może tam każdy spełnić mówiąc, że miał rodzinę w Polsce. Tylko jak plują nam później na mordę to żaden z nich nie stanie w obronie ludzi, którzy ratowali ich dziadków i babcię. Tfu
  • Odpowiedz