Wpis z mikrobloga

W sumie trochę żal mi facetów, którzy myślą o wyjściu do klubu dziewczyn jak o próbie szukania kogoś innego.
Musicie mieć niskie poczucie własnej wartości.
Jest dużo kobiet chodzących na imprezy dla tańca, swoich koleżanek, znajomych i niczego tam nie szukają.

Niepewni faceci myślą tak bo sami tak robią albo takie zachowanie obserwują u mężczyzn i tym schematem oceniają już wszystkich.

#zwiazki
  • 62
  • Odpowiedz
@spirityfree: Każda lambadziara co chodziła z psiapsiółkami na disko strzeliła kolesia w rogi i zostawiła. Z życia wzięte.
Podobnie z psiapsiólkami samotnymi i we związkach. Była sobie grupka lambadziar choć na poczatku nie miałem takiego zdania o wszystkich. Dwie samotne madki i trzy z mężami i dziećmi. Też chodziły na disco tylko się pobawić w kobiecym gronie i finał jest taki, że wszystkie rzuciły chłopów dla nowych gachów xD
  • Odpowiedz
@spirityfree: nie lepiej w takim razie spędzić czas tylko w swoim gronie niż ocierać się o niewiadomo kogo, przy średniej muzyce i drogich drinkach? Po co gnić w spędzie randomów?
  • Odpowiedz
  • 3
@spirityfree kiedyś kiedy byłem z ziomkami w trybe imprezowym nie mogłem do nich dotrzeć z tą myślą że większość lasek ma na nich w klubie wywalone. Zamiast pojechać na weekend nad jeziorko, cyk kajaczki, grill i piwerko to ci co tydzień:"dawaj mordo, lecimy do klubu, liszki czekają"
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@spirityfree: dokładnie ja chodzę do klubu bez swojej dziewczyny bo lubię ten klimat i lubię potańczyć pod wpływem, nie szukam tam dziewczyn więc nie widzę żadnego powodu żeby moja dziewczyna miała tam chodzić żeby poznawać facetów.
  • Odpowiedz
  • 21
A ja nie chcę baby która chodzi do klubów ¯_(ツ)_/¯ pomijając fakt zdradzania czy nie zdradzania to chodzi o to, że nie szukam osoby która lubi w taki sposób spędzać czas. Kluby do wylęgarnia patoli i wszyscy o tym wiedzą, więc czemu normalna dziewczyna miałaby tam chodzić?
  • Odpowiedz
@spirityfree: Byłaś w ogóle kiedyś na dyskotece? Taniec i zabawa? Tam na trzeźwo nie idzie wytrzymać. Tłumy spoconych ludzi, każdy ubrany jak najlepiej, każdy wyperfumowany, tona szpachli i żelu, "muzyka" przy której trzeba się przekrzykiwać, mnóstwo alko, często ścisk. Jeśli dziewczyna tak widzi zabawę (poza nie wiem, pójściem na takie imprezy w fazach eksperymentów/dorastania), zwłaszcza w związku to sorry ale tam są drzwi.
  • Odpowiedz
Jest dużo kobiet chodzących na imprezy dla tańca, swoich koleżanek, znajomych i niczego tam nie szukają.


@spirityfree: Zaryzykował bym nawet stwierdzenie, że prawie wszystkie kobiety wychodzące na takie imprezy "niczego tam nie szukają", a ich siedzący w domu faceci "ufają swoim myszkom bezgranicznie" i są "pewni siebie". Problem pojawia się wtedy gdy takiej dziewczynie na miejscu zawróci w głowie jakiś "Alvaro" oraz pojawią się "motylki w brzuszku". Pomimo tego, że zupełnie
  • Odpowiedz
W sumie trochę żal mi facetów, którzy myślą o wyjściu do klubu dziewczyn jak o próbie szukania kogoś innego.

Musicie mieć niskie poczucie własnej wartości.

Jest dużo kobiet chodzących na imprezy dla tańca, swoich koleżanek, znajomych i niczego tam nie szukają.

Niepewni faceci myślą tak bo sami tak robią albo takie zachowanie obserwują u mężczyzn i tym schematem oceniają już wszystkich.


@spirityfree:
W sumie trochę żal mi kobiet, którzy myślą o
  • Odpowiedz
@Itslilianka

@spirityfree szukasz usprawiedliwienia dla swojego puszczalstwa xd

Ja np nie chodzę po clubach barach itp , ale skoro facet ma prawo sobie gdzieś wyjechać , coś zniknąć na weekend to czemu kobieta nie ma waszym zdaniem prawa nigdzie wyjść ? Taka gadka tylko udowadnia że facet coś ma na sumieniu , bo skoro sam gdzieś jedzie i jemu można to czemu kobiecie nie ?
  • Odpowiedz