Wpis z mikrobloga

W sumie trochę żal mi facetów, którzy myślą o wyjściu do klubu dziewczyn jak o próbie szukania kogoś innego.
Musicie mieć niskie poczucie własnej wartości.
Jest dużo kobiet chodzących na imprezy dla tańca, swoich koleżanek, znajomych i niczego tam nie szukają.

Niepewni faceci myślą tak bo sami tak robią albo takie zachowanie obserwują u mężczyzn i tym schematem oceniają już wszystkich.

#zwiazki
  • 62
  • Odpowiedz
@Itslilianka ogólnie jeśli facet jest w porządku i nie ma sam nic na sumieniu to nie podejrzewa o nic też swojej połówki
Mój ojciec zdradzał matke np , zgadnij co ? Tacy faceci są cholernie zazdrośni , tak facet który zdradza ciągle jest #!$%@? i zazdrosny bo w jego głowie inni robią tak jak on
  • Odpowiedz
  • 0
@spirityfree przypomnij sobie czas z przed tindera (był taki). Po studiach tylko w ten sposób znajomości zawierałem. Moja pierwsza dziewczynę po studiach (2 lata związku) w ten sposób poznałem.
Ale ogólnie to #!$%@? tak na żywo poznawać. 3/4 razy jak się spotykałem na żywo potem, to po chwili żałowałem ze z domu wyszedłem w ogóle. Na tinderku mogłem przynajmniej zrobić odsiew pustaków.
  • Odpowiedz
którzy myślą o wyjściu do klubu dziewczyn jak o próbie szukania kogoś innego.


@spirityfree: Zacznijmy od tego, że w życiu bym się nie spotykał z kobietą która w ogóle chodzi do klubów. Ja nie lubię, nie chodzę wiec po co mi partnerka która gustuje w takich prymitywnych rozrywkach ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@onepnch xd jeśli puszczają ci hamulce to oznacza, że masz nieuregulowany popęd. Nie ma nic lepszego na 10 godzinnej imprezie, jak zjedzenie czegoś w dużej ilości i skupienie się na muzyce.
  • Odpowiedz
Niepewni faceci myślą tak bo sami tak robią albo takie zachowanie obserwują u mężczyzn i tym schematem oceniają już wszystkich


@spirityfree: Pewni, niepewni, może lepiej zatrudnij się jako barmanka i poobserwuj jak się ludzie zachowują po wypiciu zbyt dużej ilości alko, albo po tabsach.

Na tą chwilę rzucasz takim samym wydajemisieizmem jak te chłopy o których piszesz.
  • Odpowiedz
  • 0
Zaufanie jest wtedy. Kiedy ufam mojej kobiecie że nie pójdzie do klubu. Tyle w tym temacie.
  • Odpowiedz