Wpis z mikrobloga

@ziele_angielskie:
Masz kompleksy na temat własnej wartości, ubarwiasz swoje własne historyjki bo Twoje życie wydaje Ci się nieciekawe, miałeś albo ktoś w rodzinie miał problemy z alkoholem, matka była nadopiekuńcza a stary mało się interesował. W dodatku uważasz, że miałeś trudniej niż inni, chociaż wcale tego nie było widać.
Dodam jeszcze, że prawdopodobnie masz powodzenie u kobiet, ale wystarcza Ci smalltalk, bo boisz się odrzucenia po pokazaniu prawdziwego ja.
Z jedną
  • Odpowiedz
@everythingC: XD

ale ja już widziałem schizofreniczny wysryw, twój oryginalny komentarz. Moja odpowiedź była bardzo jasna - tu masz punkty dlaczego wydaje mi się, że twoja historyjka jest wymyślona

a to już ciężko komentować
  • Odpowiedz
  • 1
Fajnie masz. Chcesz poważnej odpowiedzi? To polecam przeredagować i podejść poważnie do mojego wpisu.


@everythingC: Nie da się, bo to typowy wysryw.
  • Odpowiedz
też właśnie studiuje psychologię, tyle że online.


@ulath: gdzie takie studia? Dziennie, wieczorowo czy weekendowo? Jak oceniasz? Zacząłbyś jeszcze raz czy wybrał inną formę albo inną uczelnię?
Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz pisać publicznie, to poproszę na PW.
  • Odpowiedz
@Drogomir wsb nlu w nowym sączu, mieszkam zagranicą dla mnie to jedyna opcja. Ja to traktuje bardziej jako hobby i samorozwój. Jak ktoś chce to się nauczy :-)
  • Odpowiedz