Wpis z mikrobloga

@Sin-: widać ruskie podłapali hasło od naszych szurów. Tudzież nasze szury od rusków, co jest w sumie bardziej wiarygodne.
  • Odpowiedz
@Sin-: To może jakaś akcja ogólnopolska bo niedaleko mojego bloku na garażu widziałem też taki sam napis (tylko 'nasza' było porządne), Co ciekawe kilka dni później ktoś to zamalował.
  • Odpowiedz
może jakaś akcja ogólnopolska bo niedaleko mojego bloku na garażu widziałem też taki sam napis (tylko 'nasza' było porządne), Co ciekawe kilka dni później ktoś to zamalował.


@panzerfucker: Możliwe, niestety ze wschodniej Ukrainy przyjechało do nas wbrew pozorom wielu Rosjan i prorosyjskich Ukraińców z paszportem ukraińskim i nasze służby ich w ogóle nie weryfikowały, mamy u siebie 5 kolumnę i trzeba mieć to na uwadze. Teza, że jak ktoś ma ukraińskie
  • Odpowiedz
@djtartini1: zapominasz chyba kolego o białorusi. przypominam ze jedyne co bialorusin musi zrobic zeby dostac wjazd do polski to powiedziec, żę łukaszenka go bije i myk, azyl polityczny. ludzie caly czas pisza rosja to, rosja tamto. a bialoruskich szpiegow powinnismy sie obawiac w rownym stopniu
  • Odpowiedz
  • 2
@Sin- wygląda na celową prowokację. Nie uwierzę w to, że jakiś Rosjanin, 200 metrów od rosyjskiego konsulatu, wyjął sprej i napisał niechlujnie hasło, popełniając aż dwa błędy. Twórca tego napisu miał za zadanie połączyć owo hasło z szeroko rozumianą propagandą rosyjską - jak widać zadziałało.
  • Odpowiedz