Wpis z mikrobloga

@ZenujacaDoomerka dużo ciekawszych ludzi poznasz idąc na cykliczne zajęcia z czegoś, co moze cie szczerze zainteresować. Może być kurs strzyżenia psów, garncarstwa, sztuki walki, cokolwiek co jednoczy wokół wspólnego celu jakąś grupę ludzi.

Jak już tam bedziesz, to do wszystkich się uśmiechaj, reaguj na to co mówią optymistycznie i na wszystkie racjonalne propozycje się zgadzaj (np wieczorem idziemy na piwko do pubu, pójdziesz z nami?). Może będzie tam ktoś tak nieśmiały
  • Odpowiedz
no bo tam się chodzi tańczyć zazwyczaj a to byłoby dziwne jakbym podpierała ścianę cn


@ZenujacaDoomerka: Przecież samotna baba nawet jeśli gruba i bez manleta nie będzie podpierać ścian tylko natychmiast ktoś do niej podbije, choćby po to żeby pogadać. xD To nie huopski świat pełen problemów z nawiązaniem kontaktu.
  • Odpowiedz
@Marek_Licyniusz_Krassus: w sumie to nie, żadna z tych rad nie jest wartościowa bo już próbowałam ¯\(ツ)/¯ chodziłam na warsztaty i poznawałam ludzi którzy interesują się konkretnym tematem który mnie nie interesuje, ja szukam prostych ludzi których interesują proste rozrywki bo resztę sobie sama robię
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka poszukaj grup dla singli w jakiejś dziedzinie bo czasami takie są. Wiem, że ktoś organizuje rejsy po Mazurach dla singli lub jest grupa gdzie możesz się przyłączyć do takiego rejsu jak komuś brakuje ludzi do załogi. Oczywiście to jest dla osób, które lubią taką aktywność. Poszukaj w dziedzinach które ty lubisz.
I nie wiem jaką masz definicje prostego człowieka, ale od groma ludzi to prości ludzie.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: najlepiej isc do takiego zatlocoznego to nikt nie zauwazy ze sam wbiles i ze nie umiesz tanczyc bo bedzie tak ciasno ze nie bedziesz tanczyc xd ale w powiatowym np ciezko o takie kluby, chyba ze jakis special koncert jest
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: chodzenie do klubów to oznaka degeneracji i degrengolady społecznej. Muzyka którą tam puszczają to gówno najbardziej cuchnącego sortu, a fakt, że ponad 90% osobników tam pije alkohol - oznaka bycia podczłowiekiem jeszcze dodatkowo odrzuca mnie od tego typu lokacji.
  • Odpowiedz