Wpis z mikrobloga

  • 1
@glowie to poprostu nie jest miejsce dla wszystkich i zależy kto czego szuka. Też poznawałem ludzi w klubach ale takie znajomości zazwyczaj szybko się kończyły. Kobiety też się zdarzały ale jeżeli ktoś szuka związku to ma większe szanse gdziekolwiek po za takim miejscem
  • Odpowiedz
@t2000: po prostu to nie jest miejsce dla upośledzonych społecznie (tj. "introwertyków" - osób z fobią społeczną)

te dobre znajomości z klubów trwają u mnie już pare lat ¯\(ツ)/¯

może to wygląda inaczej w PL, mieszkam w mieście dość znanym ze sceny techno
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: Musisz być bardzo inteligentny a zarazem #!$%@? żeby iść samemu. To bardzo proste, wiekszosc ludzi nie umie tanczyc. Przynajmniej tak im sie wydaje, nikt na to nie patrzy bo jest tam rura ktora #!$%@? i kazdy jest #!$%@?. Zalecam sie nie przejmować, jezeli jest ciezko to preferuje skonsumowac jakies mdma. Słuchaj poznanie ludzi w klubie jest bardzo proste ale trzeba być na odpowiedniej fazie i mieć do tego odpowiedni mindset
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: znajdź na fb jakąś grupkę do integracji i dodaj się tam na czat na msg (np. w Poznaniu są 2 takie) i wyjdź z ludzmi na piwo/kręgle albo integruj się z ludzmi o podobnym hobby. W klubie częściej znajdziesz typów chętnych tylko na ruchanie
  • Odpowiedz
  • 0
@ZenujacaDoomerka zamiast typowych klubów poszukaj najpierw imprez tematycznych z muzyką co ty lubisz. Ja nawet nie mogę chodzić do klubów bo przeważnie jest bydło, karyny, typy napakowane i dużo alko. I nie, nie musisz tańczyć. Możesz siedzieć i słuchać muzyki, ja sobie czasem stoję pod głośnikiem i słucham. Pójście na byle jaka imprezę też nie jest dobre, najbardziej popularne też nie. Szukach innych ludzi, szukaj innej muzyki. Ja chodzę klimaty dark independent,
  • Odpowiedz