Wpis z mikrobloga

Nienawidzę pracować i kontaktu z ludźmi, a najgorsze jest to, że aby nie musieć pracować, móc się zwolnić i spokojnie żyć potrzebne jest tak z 5 milionów minimum.

Z kapitałem, który mam teraz w każdej matematycznej konfiguracji muszę inwestować jeszcze z 10-15 lat, żeby tyle osiągnąć, inaczej nie ma szans, nawet przy ekstremalnym szczęściu. Do tego czasu januszexy zdążą mi zrobić z doopy jesień średniowiecza.

Ponieważ istnieje coś takiego jak PROTOKÓŁ SP IERDOL3NIA. Wyjaśnię wam na czym to polega. Są dwie grupy ludzi. Jednej protokół dotyczy drugiej nie.

Ta grupa, której dotyczy to takie śmieci jak ja. Polega to na tym, że gdziekolwiek nie pójdę do pracy to może być dobrze tylko przez jakiś czas, ale po jakimś czasie sobie o mnie przypomną i się wszystko spiertoli.

Mam dwóch dobrych kumpli, którzy są w tej samej sytuacji. Jeden robił w reichu w koncernie i miał względnie spokój przez kilka lat. Drugi robi w firmie w PL. Obydwaj mieli spoko, dobrze płatną pracę, względnie spokojną, ale to trwało tylko 2-3 lata, aż odpalili protokół. Nagle robota w ich firmie zamieniła się w piekło, bo była "wizja zmian". Jeden dostał zjepany kompletnie zakres obowiązków, a drugi tą samą robotę x10, bo firma wygrała przetargi na nowe projekty.

Ja mam to samo. Są ludzie, którzy mają gwarantowane, zapewnione dobre stołki i nikt ich nie rusza niezależnie od koniunktury. Ja miałem 3 lata zajebistą robotę, dobre pieniądze, kompletnie święty spokój, ale przyszedł Covid, pojawiły się wielkie zmiany wypiertolili cały mój zespół z roboty, a ja dostałem "awans" w firmie i trafiłem do kompletnego piekła. Stres i zapieprz był taki, że rzygałem ze stresu w kiblu, ilość info nie do pomieszczenia, odpowiedzialność nie do udźwignięcia.

No, ale tak jest jak się jest takim śmieciem bez znajomości, wybitnych umiejętności i kompletnie bez energii do życia i ochoty do kontaktu z ludźmi.

To co mnie spotkało na rynku pracy tak mnie zniszczyło, że za 10 lat mogę mieć te 5 milionów, mogę mieć równie dobrze 500, a i tak już nic to nie zmieni, bo będę już martwy w środku.

Do tego czasu z pięć PROTOKOŁÓW SP IERDOL3NIA zostanie uruchomionych.

#przegryw #depresja #nerwica #pracbaza #korposwiat #gielda #inwestowanie #takaprawda #anonimowemirkowyznania
  • 5
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista: Most men die at 27, we just bury them at 72. Tez mnie "awans" przeorał tak, że stiwerdzilem, ze nie jest on wart tych pieniedzy. Strest i odpowiedzialnosc zwykle nie sa tego warte. Chyba, ze ktos ma ambicje, u mnie ambicje sie skonczyly jak tez nie moglem spac ze stresu myslac, co sie jutro #!$%@? w kolchozie i za kogo dostane zjebe. Na szczescie pyklo i narazie jestem w 2/5
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista: jak wy z tego tagu zamiast pisać na wykopie, to samo byście gadali do kamery i wrzucali na YT to żaden z was nie musiał by już nigdy pracować. To jest taki meme content że byście zrobili na tym zajebisty hajs.
  • Odpowiedz