Wpis z mikrobloga

Mirki, mam 40-45k na samochód i od dłuższego czasu się zastanawiam co kupić. Myślę nad mazdą 3 III w silniku 1.5 lub 2.0 120km. Do tej pory nie miałem dobrego samochodu. Zależy mi na braku awaryjności i dobrej stylistyce. W autach w tym przedziale cenowym (nie interesują mnie stare klasy premium) znajdę jeszcze coś fajnego? Myślałem nad giuliettą, ale chyba jest zbyt kobieca.

Polecacie coś? Albo możne jednak Mazda?

#motoryzacja #zakupauta #zakupsamochodu #mazda #samochody
FrankUnderwood - Mirki, mam 40-45k na samochód i od dłuższego czasu się zastanawiam c...

źródło: temp_file3622738454795624556

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@FrankUnderwood: Jak tylko Giulietta ci się podoba, to bierz. Był czas, że chciałem w miarę świeżą Alfę, na Giulię nie było mnie stać, więc zostawała Giulietta. Problemem nie do przejścia był dla mnie design przodu. Z tyłu piękna, z boku piękna, z profilu jeszcze nawet ładna, ale en face jest dla mnie zwyczajnie paskudna.
Mazdę z kolei odrzuciłem, bo wnętrza w 3-4-letnich sztukach wyglądały gorzej niż w 15-letnich niemcach.
  • Odpowiedz
@FrankUnderwood:

W autach w tym przedziale cenowym (nie interesują mnie stare klasy premium) znajdę

znajdę jeszcze coś fajnego?

Myślałem nad giuliettą,

Nie żeby coś, ale Alfa Romeo to jest marka premium Fiata
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404 to jest fiat z pisuarem na przedzie @Tja88 i co w tych sralfunaich ładnego? Nie wiem czemu ale każdego alfiarza którego znam niemiłosiernie chwali swoje auto jakie to nie jest piękne. Ja tam widzę tylko pisuar na przedzie pewnie po to te grille są takie, że jak się czeka na lawetę to się sika do tego pisuaru alfiarze to chyba ogólnie mają jakis fetysz z tymi pisuarami. A jak
Lardor - @Cztero0404 to jest fiat z pisuarem na przedzie  @Tja88 i co w tych sralfuna...

źródło: temp_file3390541556448620898

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Tja88 zearała a nie zabiła. Znam w #!$%@? alfiarzy na żywo plus mam jednego pod dachem i ile toksyczności dostałem od tej grupy więc dziękuję. Brat ma 159 croswagona i nic w tym specjalnego nie widzę 159 to ogólnie nie jest ładne i wygląda jak passat tylko, że włoski i z 4x4
  • Odpowiedz
@FrankUnderwood: @Lardor miałem kiedyś Fiata bravo. Po kupnie coś tam zostało u poprzedniego właściciela, więc pojechałem po te rzeczy, a chłop juz miał nowe auto: Giuliettę. Wsiadam do środka, a tu niezłe zaskoczenie, bo to po prostu odświeżone wnętrze tego Fiata :)
Pewnie pod tą miejscami piękną skorupą jest tak samo :)
  • Odpowiedz
te nowe już nie mają tego problemu tateł ma z 2018 i gość na przeglądzie chwalił że auto zdrowe


@Lardor: to prawda, nowe nie mają problemu dopóki nie stuknie im kilka lat. Ten sam tekst "nowe nie mają tego problemu" powtarza się po każdym nowym wypuście szóstki od roku 2002.
  • Odpowiedz