Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie co ludziom z #przegryw #blackpill przeszkadza w wyjściu z przegrywu, to naprawdę nie jest trudno, najlepszym sposobem aby powrócić do stanu pełnego szczęścia, jest po prostu zacząć uprawiać sport, znaleźć sobie jeszcze jakieś zainteresowania.
Jakby tacy ludzie zaczęli robić treningi takie że 2-3 razy trening na siłowni, 1-2 w tygodniu trening boksu i raz w tygodniu bieganie lub rower, do tego jakieś dodatkowe zainteresowanie jak nauka nowego języka, to by byli wygrywami, taki Danny Trejo, był uzależniony od h-----y i alkoholu, mając 12 lat, siedział wiele razy w więzieniu albo w zakładach poprawczych, ale to mu nie przeszkodziło w zostaniu dobrym aktorem i szczęśliwym człowiekiem, znajdźcie sobie przykład do naśladowania, ja mieszkam w przyczepię na Dominikanie, od jakiegoś czasu treningi ograniczam, mam skromne życie ale jestem i tak szczęśliwym człowiekiem.
#takaprawda #oswiadczenie #przegrywtowybor
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wielkifanrapu: uwarunkowania genetyczne+zniszczenie w wychowaniu+ brak wzorców
Nie da się tego tak naprawdę naprawić, sukces osiągnie tylko garstka
Stąd z pokolenia na pokolenie śmiecie są śmieciami a klasa wyższa/średnia wciąż ma wyższy poziom
Tego nie przeskoczysz, czym gąbka za młodu nasiaknie- mentalem i genami tego nie zmienisz
  • Odpowiedz