Wpis z mikrobloga

Czyli tak:
1. 2 dni przed ciszą wyborczą wybucha afera z aresztowaniem straży granicznej
2. Chwilę później pojawiają się wpisy wszystkich polityków PiSu, łącznie z Ziobra, a niektórzy wpadają na konferencję wicepremiera z „interwencją poselska”
3. TV Republika i kanał zero nagle robią spin o dymisji rządu i spontaniczne wypowiedzi w tym temacie
4. Bonus: nikt nie mówi już o jakiś śmiesznych milionach/miliardach #!$%@? przez Suwerenną Polskę.

Jezu, przecież to tak śmierdzi jakaś prowokacja w stylu PiSu, że nawet nie wiem jak tego można nie widzieć. Zaraz pewnie się okaże, że to jakieś pozostałości po ludziach Ziobry wykonały ten rozkaz, ale to oczywiście wypłynie już po wyborach, kiedy Obajtki i Jakie będą już miały immunitet i pensje europoselska.

#bekazpisu #polityka #bekazprawakow #prowokacja #afera #muremzamundurem
  • 41
  • Odpowiedz
  • 154
@miki4ever: No baa. Już się nawet o tym mówi. Ja się z tego śmieje bo najwiecej popracia straci w tej akcji Konfederacja.
Dlaczego? Bo walą PiSowskim przekazem oczywiście bez znajomosci tematu. Jak ktoś uprawia politykę na niewiedzy a ma niezdyscyplinowany elektorat to traci podwójnie.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Widzę, że na mirko stabilnie. Jeżeli ktoś chce zobaczyć jak by wyglądała sekcja komentarzy niezalezna.pl, tylko w wersji proPo, to wystarczy wejść na tag #polityka xD
  • Odpowiedz
@miki4ever: a to przepraszam, czyli bardziej styl: nie jestem za PO, ALE...

Wielki spisek Onetu + PiS, żeby zaszkodzić KO xD.
Niedługo się dowiem, że to Kaczyński dał dzidę z nożem migrantom.
  • Odpowiedz
  • 4
@zobq nie jestem za PO i kropka. Spisku tu nie widzę, po prostu PiS robi to co zwykle, prowadzi kampanię wykorzystując zasoby Państwa i ludzi jakich jeszcze ma na stanowiskach.
  • Odpowiedz
@miki4ever: tak żołnierze ranieni nożem czy dostali kijami od drugiej strony też przez PiS
fajnopolaki przestancie byc tłukami i niemieckimi agentami
  • Odpowiedz
przecież to tak śmierdzi jakaś prowokacja w stylu PiSu, że nawet nie wiem jak tego można nie widzieć


@miki4ever: oho, sekciarze juz w 4 gęstosci z wymysłami xDDDD
Przy aferze z dotacjami rządu tuska dla deweloperów latały tu pomysły ze to niemozliweze pan tusk by pozwolił na takie rzeczy- to pewnie pis cos na boku kręci xD
wy sekciarze to juz ładnie macie sprane cymbały
  • Odpowiedz
@Sin-: to słuszne co mówisz, ale zakładasz że do wyborcy konfy moze dojść w głowie do jakiejś refleksji - uważam że to założenie błędne XD
  • Odpowiedz
@miki4ever

@zobq źle trafiłeś, bo ja akurat fanem PO nie jestem(delikatnie mówiąc).


Ale tu akurat troszkę kłamiesz, to nie pierwsza sytuacja w ostatnich latach, gdy wymyślasz szachy 4D w obronie PO. Inaczej nie dorobiłbyś się notatki

lekki PObot?


Jak dla mnie sytuacja jest jednoznacznie po stronie obecnej koalicji, raz z powodu ich skandalicznych wybryków na granicy z czasów opozycyjnych, dwa - powinni trzymać rękę na pulsie dosłownie najistotniejszej bieżącej sprawy, jak
  • Odpowiedz
  • 1
@NoMercyIncluded lol. Jak dla mnie PO i PiS u steru to najgorsze co może być, zresztą widać to po działaniach Tuska i próbie rozbicia koalicjantów. Nie znajdziesz w moich wpisach czegokolwiek co by było spinem na PO, bo bym działał wbrew sobie.

To powiedziawszy, nie zamierzam też płakać z tego powodu, że chcą ziobrystow do więzienia wrzucić, PO ma problemy, ale PiS to zło w czystej postaci.

Co do ostatniego zdania, pełna
  • Odpowiedz
Zaraz pewnie się okaże, że to jakieś pozostałości po ludziach Ziobry wykonały ten rozkaz, ale to oczywiście wypłynie już po wyborach,


@miki4ever: Już wypływa. Wygląda na to, że to smutni wychowankowie Macierewicza wyprowadzili tych żołnierzy w kajdankach. Cała Żandarmeria Wojskowa stoi jeszcze na jego ludziach od góry do dołu. To w Żandarmerii ochroniarze Kaczyńskiego mieli fikcyjne etaty za nasze pieniądze.

To samo prokuratura wojskowa. Rządzi nią Janeczek, powołany przez Ziobrę, którego
Sabr - >Zaraz pewnie się okaże, że to jakieś pozostałości po ludziach Ziobry wykonały...

źródło: 4480b8f94ad5c4e347fbf5efc514cecb644734fe83755081b76c3db8b959d051

Pobierz
  • Odpowiedz
@miki4ever: było trzeba nie walczyć ze strażą graniczną i wojskiem broniącym naszych granic

Lewica i PO same zapracowały na pogardę od obywateli

Mało jest równie obrzydliwych zachowań
  • Odpowiedz