Wpis z mikrobloga

Czyli tak:
1. 2 dni przed ciszą wyborczą wybucha afera z aresztowaniem straży granicznej
2. Chwilę później pojawiają się wpisy wszystkich polityków PiSu, łącznie z Ziobra, a niektórzy wpadają na konferencję wicepremiera z „interwencją poselska”
3. TV Republika i kanał zero nagle robią spin o dymisji rządu i spontaniczne wypowiedzi w tym temacie
4. Bonus: nikt nie mówi już o jakiś śmiesznych milionach/miliardach #!$%@? przez Suwerenną Polskę.

Jezu, przecież to tak śmierdzi jakaś prowokacja w stylu PiSu, że nawet nie wiem jak tego można nie widzieć. Zaraz pewnie się okaże, że to jakieś pozostałości po ludziach Ziobry wykonały ten rozkaz, ale to oczywiście wypłynie już po wyborach, kiedy Obajtki i Jakie będą już miały immunitet i pensje europoselska.

#bekazpisu #polityka #bekazprawakow #prowokacja #afera #muremzamundurem
  • 37
  • Odpowiedz
  • 0
@JanDzbanPL: Oczywiscie, tylko zarowno z jednej jak i drugiej strony masz w tle PiSowskiego prokuratora/posla/dyrektora/urzednika, ktory podejmuje jakies decyzje, ktore nie powinny byc polityczne.

To, ze Giertych sobie ze swoim klientem robi konferencje, to wiadomo, ze to gra na wybory, ale jednak ostatecznie dziala on niezaleznie od Panstwa.
  • Odpowiedz
1. 2 dni przed ciszą wyborczą wybucha afera z aresztowaniem straży granicznej


@miki4ever: Jak wy o niczym nie macie pojęcia. Sprawę nagłośnił Onet i to piórem Edyty Żemły - znanej z publikowania wszystkich afer związanych z Wojskiem Polskim, szkołami wojskowymi i zbrojeniówką, która za czasu PiSu była tak samo ostra.
Sugerowanie, że oni mają coś wspólnego z PiSem jest objawem paranoi.
  • Odpowiedz
@MatPL1122 Onet robi dobrą robotę, nie jest pisowski. Po to właśnie potrzebujemy niezależne media.


@miki4ever: no a post napisałeś w taki sposób, że jasno sugerujesz, że onet ręka w rękę nakręcił aferę z pisowcami.
  • Odpowiedz
@MatPL1122 w ogóle nie miałem tego na myśli, nawet nie wiedziałem, że to Onet napisał. Chodziło mi o sam fakt aresztowania, to że ktoś o tym napisał jest jak najbardziej ok i powinno być to nagłaśniane.
  • Odpowiedz