Wpis z mikrobloga

#matura Czy to wstyd po 30 tce zdawać maturę na poziomie podstawowym?

Matura po 30 tce.........

  • Tak to wstyd 8.2% (140)
  • Nie to nie wstyd 85.6% (1464)
  • Nie wiem 6.2% (106)

Oddanych głosów: 1710

  • 46
  • Odpowiedz
  • 1
@PanHeniek45: @mazut_kluczowy @Murmilllo Mnie kobieta w sekretariacie w szkole poznała po latach i wyśmiała, że podchodzę do matury w tym wieku ,powiedziała, także wszystkim w sekretariacie ten pan już kilka razy podchodził do matury” Zapisywałem się na maturę kilka razy, ale z różnych przyczyn nie mogłem podejść do matury takich jak to, że zacząłem nową pracę i nie wypadało po dwóch tygodniach w nowej pracy zniknąć
  • Odpowiedz
@Orbiter01: Rób swoje I się głupią babą nie przejmuj. Ona całe życie na najniższej tam przegnije w tym sekretariacie, ale będzie się czuła najmądrzejsza. Jak ją dyrektor zamieni na młodszy, ładniejszy model albo szkoła się zamknie czy coś, to nie będzie wiedziała co ze sobą zrobić.
Ja sam się zastanawiałem czy może nie poprawić matury, bo wynik z matmy mam tragiczny, ale na zaocznych studiach nie było problemu z rekrutacją,
  • Odpowiedz
@Orbiter01: Szczerze? Dla kogoś kto chce zdobyć wykształcenie w późniejszy wieku zawsze szacunek.
Sam myślałem o powrocie na studia ale nie mam do tego motywacji
  • Odpowiedz
@Orbiter01: mialem ziomka w pracy - konstruktor. Poszedl do zawodowki na mechanika i tak se robil kilka lat. Potem sie wkurzyl zrobil mature, poszedl na budowe maszyn i byl najlepszym konstruktorem jakiego znałem. Kariere konstruktora zaczal w okolicach 40 lat
  • Odpowiedz