Wpis z mikrobloga

@WielkiNos porównujesz zdjęcie jakichś południowców z Polakami ale nie zapominaj o kulturze latino , oni się mogą nawet oboje co chwilę zdradzac ale dobra mina do złej gry musi być , Polacy jako naród są wierniejsi chociaż polskie małżeństwa czasem wyglądają jakby się nawet nie lubily
Idealizujesz jakąś fasadke zapominasz że Polacy są bardziej oschli ale szczerzy
  • Odpowiedz
  • 13
@Linnior88 ale mi właśnie o ten image chodzi, nawet o dobrą minę do złej gry.

Ania osiągnęła sukces niezależny od Roberta


@miki4ever jak to nie ironia to XD. Ona by nie miała nic gdyby nie Robert. A przynajmniej ja w to nie wierzę, że bez pleców by to wszystko miała.

@Yenn_z-Wyspy7Slonc te zdjęcia są na insta? Bo ja wzięłam pierwsze lepsze z ostatnich.
  • Odpowiedz
@WielkiNos

@Linnior88 ale mi właśnie o ten image chodzi, nawet o dobrą minę do złej gry.


>Ania osiągnęła sukces niezależny od Roberta


@miki4ever jak to nie ironia to XD. Ona by nie miała nic gdyby nie Robert. A przynajmniej ja w to nie wierzę, że bez pleców by to wszystko miała.


@Yenn_z-Wyspy7Slonc te zdjęcia są na insta? Bo ja wzięłam pierwsze lepsze z ostatnich.

No ale zrobiłaś o niej research? Ona była
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Byla ironia, ale w sumie to cos sie tak jej #!$%@?? Prawda jest taka, ze kariera Roberta to tez jej udzial, wszyscy sie smieli z tych glutenow itd. ale fakt jest taki, ze tak ustawila mu trening i diete, ze w wieku 36 lat koles gra na najwyzszym swiatowym poziomie, co nie jest takie proste.

Daleki jestem od tego, by ja traktowac jako gwiazde, ale tez bez przesady w druga
  • Odpowiedz
@Linnior88: Czy ja wiem, jak dla mnie malo ktora zona pilkarza jest instagramerka, w sumie kojarze jednostkowe przypadki. Wiekszosc stara sie raczej ukrywac temat i wrzuca zdjecie raz na pare dni/tygodni, malo ktora zawodowo sie tym zajmuje.
  • Odpowiedz
@WielkiNos

>Tylko że te które się tak czule przytulają to typowe utrzymanki


@Linnior88 jakie utrzymanki jak to jest jakaś modelka i miała własną karierę?

Czyli ujmujesz kariery Lewandowskiej która była sportsmenka z nagrodami i medalami a gloryfikujesz pindzie która zarabia wyglądem ? XD
Mówienie że lewa by nic bez Lewandowskiego nie miała ale za to modeleczka której nikt nie zna na żadnym większym wybiegu to już ma 'kariere "
Modelki jej pokroju
  • Odpowiedz
@WielkiNos: gdyby nie Robert to by nie miała 5 mln followersow, jest popularna bo jest znana. Rozpoznawalność zyskała związując się z Robertem. Tak samo jak Georgina Rodriguez, by nadal w sklepie sprzedawała, gdyby nie to z kim się związała.

Z google zdjęcia.
  • Odpowiedz
  • 2
@Linnior88 ja tylko napisałam, że bez tego turka i tak by sobie poradziła. Lewandowska też, ale na pewno nie tak dobrze jak sobie radzi mając za plecami Roberta i jego kasę. Powinna mu odpalać profity za promocję jej działalności xd
  • Odpowiedz
@Yenn_z-Wyspy7Slonc Lewandowska ma swoje własne odrębne marki nie zależne od męża , poznali się dzięki sportowi jak byli młodzi a nie jak się dorobił tak jak większość tych piłkarzy do niego z druzyny którzy zaczęli mieć powodzenie u lasek dopiero jak zaczęły się pieniądze , tego co Lewandowskiej nie można odmówić to że była z nim od zawsze
A tamte co się patrzą maslanymi oczami poleciały dopiero na nich jak się zaczęła
  • Odpowiedz
@WielkiNos masz pretensje o to że ma coś dzieki niemu ale nie zapominaj że jak się poznali to oboje nie mieli nic , nie było tak że ona zaczęła z nim być jak już coś miał , to jest para która ze sobą jest od gówniarza , to co ma kajac się i przepraszać za to że odniósł sukces ? Zadziwiacie mnie ludzie , ja bym się bardziej doczepiła do tych co
  • Odpowiedz
  • 4
@Linnior88 można lepiej prowadzić insta. Co do reszty owszem, fajnie, ale nadal uważam, że sukces Roberta jest głównym czynnikiem, który sprawił, że są ludźmi sukcesu.
  • Odpowiedz