Wpis z mikrobloga

Ktoś tu robił podsumowanie innych żon piłkarzy i porównywał z #lewandowska, więc wziąłem na tapete państwo Beckham i jedyna "afera" damosko-męska jaką namierzyłem, to spojrzenie Dawida na dupę cheerleaderki i foch Wiktorii. Takich afer ci Robercik życzę, ale chyba nie w tym wcieleniu... ( ͡° ͜ʖ ͡°) #lewandowski #bachata #p0lka
jobless - Ktoś tu robił podsumowanie innych żon piłkarzy i porównywał z #lewandowska,...

źródło: david-beckham-getting-caught-peaking-by-posh-v0-7qfuxrzyxl0a1

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@rosarosa33: Faktycznie, ale mój plotkarsko-spekulacyjny wywiad tak daleko nie sięga, bo to sprawa z 2004 roku. No i Victoria nie o------a numeru, tylko Dawid. U nas Robercik na szczęście kryształowy.
  • Odpowiedz
  • 0
@serwis-dzwieku: Jak wkładasz sobie oczy rano to spróbuj może do oczodołów, a nie do d--y... XD Przed Twoim pierwszym komentarzem przyznałem rację innemu wykopkopi, bo mi zwrócił uwagę. I wytłumaczyłem czemu to przeoczyłem, ale taki ślepy chujek jak Ty już nie poświęci wydatku energetycznego, żeby zobaczyć 2 zdania wyżej. XD
  • Odpowiedz
  • 0
@serwis-dzwieku: Boli d--a, ze czytać nie potrafisz j----y nieuku, a Twoje problemy z d--y, żeby zamaskować swoje upośledzenie nie wyszły zgodnie z planem. (σ ͜ʖσ)

PS Teraz pewnie idioto ekran wycierasz? Tylko tyle ci zostało... XD
  • Odpowiedz