Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem, że sama widząc jaki hejt leci na nią i DODATKOWO na jej męża, zamiast samej przestać (nawet jeżeli to nic nie było*) żeby go nie ośmieszać to brnie w to dalej, ba wręcz się tym chwali.


@kitty-cat: Bo generalnie bez niego byłaby jakimś biednym no-name, teraz zbuduje sobie rozpoznawalność i zasięgi. Za pare lat się rozstaną i zbuduje sobie karierę na byciu byłą żoną Roberta L.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Widziałem komentarze kobiet na babskich portalach. Wszyscy cisną z niej bekę. Natomiast to co mnie zaciekawiło to fakt że na naszych oczach dochodzi do kulturalnego zwrotu o 180 stopni. Sfrustrowani wymaganiami i odrzuceniem mężczyźni powoli zaczynają iść po swoje. Z drugiej strony sfrustrowane kobiety po 30 bez dzieci i bez partnera. Wszyscy na kursie kolizyjnym. Będzie się działo. Usłyszycie coraz więcej kapel śpiewających o tych problemach i wystrzelą one
  • Odpowiedz
@kitty-cat: "Jakbym ja takie cyrki odczyniala to by mi mąż walizkę wystawił za drzwi"

napisałem wcześniej, powtórzę. Jeśli Robercig by wystawił jej walizki, to jest taki typ baby co poleciałaby do właśnie noizzów i innych szmatławców jak to ona biedna jak się poświęca, jak rezygnuje z kariery i mistrzostwa karate na rzecz męża. Jak on zaniedbuje i w ogóle.
Zgadnij jaka historie by odpisały?
Nawet jakby było sprostowanie.
Widzieliśmy jak to wyglądało z Johnym
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: To nie problem mizoginii tylko żałosnego zachowania, które nie przystoi komuś kto jest żonatą tylko raczej osobie, która powinna być singielką, bardzo ciężki koncept do zrozumienia, jeżeli ktoś patrzy na świat tylko przez pryzmat płci i tego, że ojojoj opresja wszędzie.
  • Odpowiedz
@Zblizeniowy: To raczej szersza fala już "kazdy" zauważa że kobiety bez społecznych norm potrafią zniszczyć (reputacje) nawet wybitnego sportowca a co dopiero Janusza czy innego Nowaka. Zresztą trzeba przyznać że i wśród kobiet (tych bardziej ogarnietych) narasta refleksja do czego prowadzi społeczeństwo to "ich" wyzwolenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Myślicie że wasza żona/dziewczyna jest "inna niż wszystkie" i w takiej sytuacji zachowała się inaczej niż ona?


@malphite_support_enjoyer: Tak, moja się z niej śmieje i współczuje Bobkowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sfrustrowani wymaganiami i odrzuceniem mężczyźni powoli zaczynają iść po swoje. Z drugiej strony sfrustrowane kobiety po 30 bez dzieci i bez partnera. Wszyscy na
XpedobearX - >Myślicie że wasza żona/dziewczyna jest "inna niż wszystkie" i w takiej ...
  • Odpowiedz
Nie komplementujesz jakichś pustych lambadziar? JESTEŚ MIZOGINEM! xD Chyba tylko te kretynki z kolorowymi włosami w to wierzą i piszą dla samych siebie robiąc z siebie jeszcze większe kretynki...
  • Odpowiedz