Wpis z mikrobloga

Pytanie do panów jak reaguje na takie tekstowe testy u dziewczyn typu pewnie jesteś jak każdy inny typ i zależy ci tylko na jednym, albo coś, że laska pisze każdy typ chce mnie wyruchać i ty niby jesteś inny? Tego typu teksty. Jak z tego najlepiej wybrnąć, że nie zepsuć rozmowy, bo wiem ze to tylko tescik i jak odpowie sie dobrze to takie jej pytanie nie ma znaczenia #podrywajzwykopem #tinder #badoo #randkujzwykopem
  • 10
  • Odpowiedz
@Kaczanekxx: To jest ogólnie bardzo duży komplement od kobiety, usłyszeć coś takiego. I kwestia tylko jak to rozegrasz. Miałem identyczną sytuację, gdzie zostalem spytany czy każdej tak mówię i napisałem "nie, w sumie to większość dziewczyn mnie nie interesuje ze względu na charakter, ale żeby tak mówić każdej to musiałbym być atrakcyjny", na co dostałem odp "bo jesteś. Ale fajnie, że tego nie wykorzystujesz" XD (akurat to co napisałem to prawda,
  • Odpowiedz
@Pasterz30: fuck, czkeja, odpowiedziałem nie na ten wpis xD

dlaczego brak pewności siebie według ciebie? napisałem prawdę. A to, z tym atrakcyjnym było napisane trochę inaczej. Ona coś napoisała potwierdzającego moj ątezę, ja napisałem żąrtobliwie "ioj szkoda, bo ty by znaczyło, że jestem atrakcyjny"
  • Odpowiedz