Wpis z mikrobloga

#gielda To jest przykład analizy technicznej. Teraz trzeba analizy fundamentalnej żeby stwierdzić co może wydarzyć się dalej.
Oczywiście nikt z nas nie ma dostępu do informacji które pozwolą na analizę fundamentalną.

Jeżeli odbierzemy sobie jeszcze techniczną, to już zostanie nam faktycznie szklana kula lub rzut na oślep.
tom-ek12333 - #gielda To jest przykład analizy technicznej. Teraz trzeba analizy fund...

źródło: obraz

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@jombsik: Gdybym miał takie przekonanie do rynku ropy jak do rynku uranu to bym kupował. RSI nisko, cena na wsparciu.

Kupowałbym nie kontrakt na surowiec ale spółki które zajmują się wydobyciem i zarabiają na ropie. Na okres pół roku, rok.
tom-ek12333 - @jombsik: Gdybym miał takie przekonanie do rynku ropy jak do rynku uran...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@maniek74: Dochodzę do wniosku, że dyskusja z Twoją osobą mija się z celem. Sam nic nie mówisz, odpowiadasz pytaniami. Od początku w sumie same problemy. Ludzie na świecie są różni. Są jednak tacy, których po prostu trzeba omijać.

@tom-ek12333: TLT wybicie z trendu i turtle head. Może recesja i cięcie stóp się kroi.
tom-ek12333 - @maniek74: Dochodzę do wniosku, że dyskusja z Twoją osobą mija się z ce...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@tom-ek12333 tym się właśnie różnimy, ja nie robię wpisów, żeby ogłosić, ze coś jest drogo lub tanio, nie raz pisałem i pokazywałem co kupuje/sprzedaje, ale raczej rzucam to między wierszami do starych uzytkownikow na tagu gdzieś w komentarzach, a nie robię wysrywy skierowane do świeżaków, jak ty, stad polecam ci się udać na forum bankiera i tam przekonywać, ze bańka pęka, analiza techniczna działa itd
  • Odpowiedz