Wpis z mikrobloga

@Hanlan: Ty to byś chciał 0 1 odpowiedź a to są grubsze tematy i zasady księgi ulicy. To zależy kto jest atakowany jak normalny chłopak to nie można i #!$%@? w dupe za takie coś ale jak taka rura co ciągnie kiche to ma być bita na każdym kroku
  • Odpowiedz
Czy atakowanie z partyzanta jest charakterne i honorowe czy nie, czy jak zawsze u GITÓW to zależy od sytuacji

@Hanlan: rura zawsze będzie rurą, zapamiętaj, ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hanlan: Czasami mam wrażenie, że jak oni wszyscy tam stali w kolejce po charakter i zasady to rozum, inteligencje i godność dawali w innym miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zachowanie tego Gracjana to mi przypomina pewien odcinek South Parku z tym takim typem Cartman się z niego śmiał, że jest niski.
  • Odpowiedz
  • 29
@Hanlan: Ja to myślę, że te gity powinny powołać jakąś organizację standaryzującą ich zasady. Im więcej było ich na panelu, tym bardziej ich zasady się ze sobą gryzły. Na przykład sytuacja z poprzedniego panelu: Gracjan powiedział, że według zasad nie powinien bić Natana. Z kolei Denis, jako przedstawiciel "toruńskiej szkoły", mówił, że powinien wywalić Natanowi liścia, a jeżeli nie to przynajmniej powinien na niego napluć. 🤔
  • Odpowiedz
@Hanlan: można rzucać rzeczami w frajera ale tylko jak oni powiedzą że ktoś jest frajerem bo jak dla ciebie denis jest frajerem to już nie możesz rzucać w niego mikrofonem bo to frajerskie.
  • Odpowiedz