Wpis z mikrobloga

@JustJoinIT: największy syf jest jak się szuka pracy. HR mówi że oddzwoni i nic ew traktowanie człowieka jak śmiecia czy małpkę co ma robić fikołki bo na twoje miejsce jest 10.
Dużo gówno pytań na rozmowach
Ogólnie taśma 2.0 ale pod kolenirzem
  • Odpowiedz
@JustJoinIT Polscy programiści to Hindusi Europy, którzy są szczęśliwi ze biały Pan z hameryki przyjechał i dał im kilka fistaszków. Jak biały Pan odjechał, to zaczął się płacz i zgrzytanie zębów, bo nagle się okazało że nie są tacy wyjątkowi jak myśleli, a leasing trzeba opłacić.
  • Odpowiedz
@Madridista98: to ze skończyłeś studia IT nie znaczy ze nadajesz się na juniora z automatu. Najwidoczniej wszelkie rozmowy techniczne na poziomie juniora oblałeś dlatego nie mozesz znaleść pracy.

No chyba ze sie mylę?
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: wypala ludzi jak jasny #!$%@?, niby pieniądze duże, ale z czasem i nie male problemy psychiczne, liczba ludzi z otyłością rośnie, pensje stoją pomimo rosnących znacznie kosztów utrzymania

Z pozytywów, możliwość pracy hybrydowej / zdalnej, dzięki czemu człowiek ma więcej czasu dla siebie i rodzin, bo nie musi dojeżdżać
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: lvl 35, w branży od 10 lat, po studiach, mam inż. z sieci, miasto powiatowe, podłączam ludziom Internet u lokalnego ISP, 4300 na rękę

  • Odpowiedz
@JustJoinIT: po ponad 10 latach mam #!$%@? serdecznie dość, ale jedyne co mi da podobny albo lepszy hajs to jak zostanę jakimś podcasterem, youtuberem czy innym pajacem na instagramie i coraz częściej o tym myślę bo prędzej się pochlastam niż zostanę w IT do emerytury. Totalny brak celu tylko #!$%@? w kółko tego samegom prędzej czy później każdy projekt staje się powtarzalny i w większości żaden nie jest na tyle ambitny
  • Odpowiedz