Wpis z mikrobloga

Albo przesadzam, albo zmiany popołudniowe i nocne to największy #przegryw.
Chodzisz do #pracbaza na 14 albo 22 i potem nie masz na nic sił, śpisz do 12 a sprawy nie pozałatwiane, a jak wstajesz nawet o tej 8 to masz takie "#!$%@?, zanim się ogarnę i zjem śniadanie będzie 10, potem szybko zrobić obiad na jakąś 13 i wyjść"

Jak idziesz na rano, na tą 6 albo nawet i 8 to kończysz o cywilizowanej godzinie i o ile nie mieszkasz na #zadupie albo twój dojazd do roboty nie zajmuje drugie tyle to masz jakieś tam siły by cokolwiek zrobić i czas, by przykładowo w końcu umówić się do lekarza.

Niby #!$%@? robię na pół etatu od 15:30 (a nawet 16, bo godzina dowolna właściwie) ale jak widzę, ile spraw mi się piętrzy przez to, to bym już wolał #!$%@?ć na 6 do #kolchoz i o 14 być w domu, by móc na 16 albo i później zapisać się do dentysty czy psychiatry lub wyrobić czekający od pół roku dowód.

Jeszcze jakby #olx czy inne #pracujpl oddawał na tyle, że aplikując nawet na gównorobotę pokroju sprzątania biur dostajesz telefon, że Cię zapraszają albo chociaż masz #!$%@?ć, bo mają kogoś innego. Ale #!$%@? nie, wysłałeś od stycznia z 5000 CVek, gdzie na OLX/Pracuj w #poznan jest z 2000 ogłoszeń max., a odpowiedzi możesz policzyć na palcach jednej ręki i to upośledzonego drwala


#problemypierwszegoswiata ##!$%@? #zycieismierc #bieda #praca #depresja
  • 10
  • Odpowiedz
jak często coś takiego załatwiasz?


@Polnischefuhrer: na tą chwilę wcale, bo jestem paranoikiem, który widzi, że ma 7 i pół godziny (450 minut, potem zauważysz po co to piszę) czasu od rana (wstaję o 8, a wyjeżdzam do roboty 14:30) i już ma ścisk w dupsku wyliczając każdą minutę. Widzi, że optymalnie 3 minuty zajmie mu ugrzanie bigosu w mikrofali plus kolejne 2 zagrzanie wody na kawę (5 minut liczę woda
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@JuanPablitoSegundo_2137: chłopie, nie #!$%@? mi tutaj tych swoich bzdur. Duplikat kosztuje 11zl i załatwia się online. Biedny ty nie chcesz pracować przy myciu garów i obieraniu ziemniaków, ale żebranie o pieniądze w internecie to tak, to czemu nie. Dzisiaj będziesz z nami szczery bo już nie dajesz rady xD
  • Odpowiedz
@cocklush69 typie. Nie robię już zbiórek, powiedziałem wprost. Nie chodzi mi o to, że nie chcę robić przy myciu garów czy obieraniu ziemniaków etc. W #!$%@? mam, co będę robił, gdyby nie te #!$%@? uprawnienia, nawet jak to idzie zrobić online. Prosto z mostu mówię, że zależy mi na robocie "od buta", bo nawet jeśli jest to 15 minut online plus dostarczenie pracodawcy to jesteś minimum dzień roboczy w dupę, a taki
  • Odpowiedz
@cocklush69 odpowiadam ostatni raz i #czarnolisto, bo tylko #!$%@?...
Zrozum człowieku, że nie chodzi nawet o to, że ogarnięcie książeczki to dzień w dupę, bo jakbym nie miał teraz co najwyżej na żarcie to bym to zrobił i #!$%@?, a o to, że robiłem #!$%@? w różnych miejscach, gdzie wymagali książeczki i nigdy nie było tak, że dawałeś książeczkę w tym samym dniu, co zaczynałeś, bo szef musiał ją jeszcze gdzieś
  • Odpowiedz