Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak długo czekać na "reakcję" ze strony dziewczyny? Mieliśmy małą dramę. Tydzień temu napisała mi, że musi sobie to wszystko przemyśleć. Napisałem do niej dwa dni później i dostałem zjebę i dodała, że mam czekać "po weekendzie". Jak to piszę, jest poniedziałek, PO WEEKENDZIE, godzina prawie 23. Dalej nic nie wiem. Wiem tylko, że mnie nie zablokowała. Pisałem, no ale oczywiście - nawet nic nie wyświetliła. Standard, do tego to już przywykłem, bo bywało tak, że dzień czekałem na rozmowę (#!$%@?ą ma pracę i to zmianową). Serio, jest sens czekać i to ciągnąć? Dalej nic nie wiem... #zwiazki #problemy #rozmowepaski #kobiety #ghosting



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 53
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no cóż. Jak dla mnie ta twoja laska owinęła się intensywnie czerwoną flagą, powiesiła na maszcie i furga Ci przed oknem...

O ile nie jesteś też toksyczny i czegoś nie odwaliles to jej zachowanie jest niedopuszczalne a pozwolenie jej na takie akcje to przyzwolenie na znęcanie się nad tobą.

Ps. No chyba że po prostu akurat ma randke z chadem i jej przeszkadzasz...
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ułożona osoba, gdy potrzebuje czasu na przemyślenie danej sytuacji, umawia się z drugą na określony termin rozmowy o problemie. Obie strony mogą się wtedy do rozmowy przygotować, na chłodno ocenić sytuację. Ale - co najistotniejsze - do czasu rozmowy, życie toczy się dalej.

Tydzień temu napisała mi, że musi sobie to wszystko przemyśleć.


A czy to nie jest przypadkiem zerwanie z kimś, tylko nie wprost?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: napisz jej że masz dość, że jest niepoważna i według ciebie to koniec. Nagle będzie 10 telefonów w 5 minut.

Ona to robi bo "jej się wydaje że może". Jak straci grunt pod nogami to zmieni zdanie, ale imo nie pchaj się w to dalej. Po #!$%@? taki związek.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim dobrze ci tu piszą, wyobraź sobie tą sytuację za dziesięć lat ale wtedy zapewne będą dzieci. Uwierz mi, wtedy będziesz chciał odejść ale miłość do dzieci będzie cię powstrzymywać. A kobieta dzień po dniu będzie ci wbijać szpileczkę taką malutką aby delikatnie ukłuło ale tak żeby siadało ci na psychę. Wtedy zrozumiesz że 4.06.2024 mogłeś odejść bezproblemowo i szukać innej kobiety. Przemyśl to, badź mądry teraz. Powodzenia.
  • Odpowiedz
Tydzień temu napisała mi, że musi sobie to wszystko przemyśleć


@mirko_anonim: czyli rucha ją inny koleś od jakiegoś czasu, skończ to chłopie i znajdź sobie następną
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeśli jesteś psem to czekaj dalej xD jakby mi moją dziewczyna napisała, że mam czekać tydzień żeby się do niej odezwać to bym ją wyśmiał. Weź sobie teraz wyobraź że macie rodzinę i ktoś odwala taką akcję jak teraz. Materiał nie nadający się na żonę
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Z doświadczenia powiem Ci, że takie pisanie upewnia ją tylko w tym, że ma ciebie dosyć. Osraj temat i poczekaj aż sama do ciebie przyjdzie. Jak się odezwie to nie odczytuj wiadomości przez cały dzień a potem odpisz jej coś zdawkowego. Jak zadzwoni to nie odbieraj przez kilka godzin i oddzwoń do niej mówiąc, że byłeś gdzieśtam i robiłeś cośtam przyjemnego - daj jej do zrozumienia, że ci już
  • Odpowiedz
Standard, do tego to już przywykłem


@mirko_anonim: skoro sam siebie nie szanujesz to nie oczekuj tego od innych. Po pierwszej takiej odzywce powinieneś jej powiedzieć żeby #!$%@?ła. Co ty jesteś #!$%@? kurier żeby sie z tobą dogadywała kiedy jest dostępna?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim drogi kolego. To ty masz jej mówić co i kiedy, i to ty masz jej mówić ze to ona „ma czekać”. Kobieta wybaczy ci absolutnie wszystko poza słabością. Nie pisz do niej jak simp. Kontrolna wiadomość w stylu „przeszło ci już” po tygodniu , a jak nie odpisuje to soft next jej robisz (Google It). Zawsze trzymaj inne opcje otwarte, choćby jedna brzydka koleżankę platoniczna i do niej sobie pisz
  • Odpowiedz
@GOHAN: nie wiem czy to nie jest zbyt drastyczna metoda zwłaszcza, że nie wiemy co to za drama i czy czasem dziewczyna nie ma chociaż cienia powodów które by usprawiedliwiało tą dziecinadę. Na pewno OP nie powinien więcej do niej pisać, a reszta działań zależy czym była ta drama.
  • Odpowiedz
@Smutny_Marek: Nie ma to kompletnie żadnego znaczenia czym była ta drama. Dorośli ludzie tak nie rozwiązują problemów. Laska po prostu chce sprawdzić, czy przez dłuższy czas będzie jej go brakowało. Jak po tygodniu czy dwóch nie zobaczy różnicy to siądzie na kija pierwszemu facetowi, który ją wysłucha.
  • Odpowiedz
@GOHAN: ogólnie to się zgadzam, jednak zamiast odpowiadać dziecinadą na dziecinadę to bym po prostu poczekał na jej odpowiedź i napisał jej, że kończymy i tyle. Tzn ja bym to zrobił na żywo, ale po tym co pisze OP raczej się tego tak nie załatwi.
  • Odpowiedz