Wpis z mikrobloga

@Dzieci_z_Choroszczy: wcześniej wydawało mi się że TC jest płatne, ogólnie uważam że jest to świetne program, myślę że zacznę go używać a jak zażądają żeby za niego zapłacić to wtedy się będę zastanawiał co dalej, bo jeśli by się okazało że z TC jest jak z Winrarem to wiadomo.
A ogólnie to tak jestem zdrajcą bo ze mnie żaden programista xD
  • Odpowiedz
Używacie Total Commander? ( ͟ʖ)


@Dzieci_z_Choroszczy: Oczywiście, od blisko 25 lat. W 2016 kupiłem klucz i dostałem od Christiana Ghislera ręcznie pakowaną płytę, prawie jak kiedyś demoscenowe dyskietki.
  • Odpowiedz
@Dzieci_z_Choroszczy: totalcmd, ale tylko na telefonie (czy tak naprawde trudno zrobić kopiowanie z rożnych cloud storage na local storage na tym j. andku??)
Ale jak widzę jak kumpel czasem coś pokazuje w pracy i szuka pliku używając totacmd to mnie skręca ( ͠° °)

mc aka midnight commander zawsze i wszędzie najlepszy będzie.
  • Odpowiedz
@Dzieci_z_Choroszczy: Oczywiście, to najbardziej przydatny i obowiązkowy wręcz program. Bez niego obsługa plików w Windowsie to dla mnie katorga. Zawsze vawi mnie to zdziwko współpracowników jak błyskawicznie kopiuję, zmieniam nazwy wielu plików jednocześnie czy wyszykuję sobie pliczki. TC 4ever!
  • Odpowiedz