Wpis z mikrobloga

Boisz się, że zabraknie argumentów przeciwko wyjściu z łuni? Ja nie. Pamiętaj zakazany owoc czy tajemna wiedza pociąga.
  • Odpowiedz
@Amatorro: C--j tam z Rosją, Bartosiak i Sykulski na wyścigi w tym programie będą obciągać Chinom i tego nie będzie dało się oglądać, no ale content dla Mariuszy z Brighton będzie znakomity - Europa upada, USA już nie jest liderem, Chiny, Chiny, Chiny, no i oczywiście jakiś spór o Rosję tam będzie, ale przebije się zdanie Sykulskiego, że to "wielka siła" której nie ma co drażnić.
Ja na tą pisowską
  • Odpowiedz
Bilingi z 2003 - 2005 mówią same za siebie.
Myślisz, że takiej pozycji i fortuny dorabiasz się uczciwą pracą? xD
Nie mam dowodów żeby go zamknęli, ale trzeba być idiotą żeby łykać jego farmazony i bycie jedynym sprawiedliwym.
@Ravau23
  • Odpowiedz
@Amatorro: Dla stano tylko hajs się liczy. W------e ze stawiając tego kacapskiego kundla w dyskusji z Bartosiakiem legitymizuje go. W ogóle dziwne że Bartosiak się zgodził
  • Odpowiedz
@matt-pitt: to że będzie chciał zrobić show, to oczywiste, ciekawi mnie jednak jego strategia rozmowy. Czy będzie spokojny triumfujący czy może jednak napastliwy i prowokujący? Czy potraktuje Sykulskiego jako zbłądzonego grzesznika czy pospolitego zdrajcę.
  • Odpowiedz