Wpis z mikrobloga

Witam, mam pytanie..

Chce zacząć jeździć na Uber/Bolt w Warszawie.. problem polega na tym że zgubiłem prawo jazdy(sam plastik), posiadam prawko na mObywatelu, posiadam również wyraźnie zdjęcia swojego prawa jazdy. Czy mogę iść robić badania, nie posiadając fizycznie plastiku a jedynie w aplikacji jako wirtualne prawko? Badania psychotechnika i wgl.

#uber #bolt #taxizlotowa #taxi #taxistory #taxify #helpdesk #warszawa #pomocy #pomoc #samochody #prawojazdy #prawo
  • 9
  • Odpowiedz
@Wasz_Jezus Jeśli chodzi o same badania, to nikt tam nie ogląda Twojego prawa jazdy, możesz sobie zrobić badania nawet nie mając w ogóle uprawnień. Ale podczas weryfikacji dokumentów w urzędzie miasta potrzebne są fizyczne dokumenty, bo te są kserowane i potwierdzana jest zgodność z oryginałem. Co prawda nie weryfikowałem się w Warszawie ale w trzech innych urzędach miast, z którymi mam doświadczenie, tak to wyglądało.
Inna sprawa - co stoi na
  • Odpowiedz
  • 0
@selenita66 no to będę musiał wnioskować o duplikat, czyli jedyne czego potrzebuje to nowe zdjęcie do prawka tak? Czeka się tyle samo na duplikat co na nowe prawko? Do 30 dni? :) dzieki
  • Odpowiedz
@Wasz_Jezus Nie wiem jak wygląda teraz procedura, ja potrzebowałem wtórnika ponad dekadę temu. :)
"Wtótnik prawa jazdy" - wpisz w Google. Podejrzewam że tak, będzie potrzeba tyle samo czasu co dla nowego prawka.
  • Odpowiedz