Wpis z mikrobloga

  • 18
@D00D00 no ale jak dziewuchy się same pchają pod koła no to później tak to wygląda. Hannahala chyba poszła na wojnę z przegrywam z tego co pamiętam i zmęczyli ja swoim autyzmem.
  • Odpowiedz
To nie jest dobre ani bezpieczne miejsce w internecie, zwłaszcza dla kobiet.


@D00D00: Nic dziwnego, #logikarozowychpaskow o ironio stał się pewna bezpieczną przestrzenią przede wszystkim dla pewnej grupy bardzo, bardzo toksycznych mężczyzn gdzie ubliżanie kobietom bez żadnych konsekwencji i umniejszanie im na każdym kroku możliwym stało się wręcz sportem narodowym, gdzie różnej maści #przegryw czują się mocni bo dostają aprobatę od innych osób swojego pokroju.
  • Odpowiedz
Laska pokazała cycki na #wykopgonewild i przegrywy ją wystalkowały po pieprzyku i doprowadziły do jej usunięcia z uczelni. Ot z czystej złośliwości by ukarać "atencjuszkę".


@D00D00: Czekaj Stop! Bo czegoś tu nie rozumiem. Chcesz powiedzieć, że ktoś dosłownie zaczął niszczyć życie losowej dziewczynie ponieważ ta pokazała swój biust na wykopie, co w sumie absolutnie nie jest niczym złym i powiedziałbym, że mieści się nawet w jakiejś tam ramie
  • Odpowiedz
@D00D00: Ale jak ją wystalkowali po pieprzyku? Tzn nawet jeśli ją naprawdę znaleźli, to co, wysłali nudesa na uczelnie i powiedzieli: "patrzcie to wasza studentka, pieprzyk się zgadza"?
  • Odpowiedz