Wpis z mikrobloga

Jak dobrze, że to ostatnie wybory w tym roku bo znowu na jakiś tydzień przed głosowaniem zaczyna się wiele ataków na konfe które wpadają w gorące chodź w sumie nie wiem po co niektórzy się tutaj tak produkują jak na tym forum już głównie siedzą stali bywalcy i mają w dupie opinie jakiś innych wykopków
#konfederacja #polityka
  • 20
  • Odpowiedz
@Riiuku: bo są niebezpieczną partią skrajnych środowisk o autorytarnych, pro katomafijnych oraz antyeuropejskich poglądach, podważający demokrację którzy budują swoje poparcie na nośnych i niebezpiecznych hasłach, szczując na siebie różne grupy społeczne i wykorzystując słabszych do budowania polityki?
  • Odpowiedz
@pomidorowymichal1: Bzdura. Nie jestem w żadnej bańce. Mam swój rozum i widzę co się dzieje. Nie wiem co znaczy dla ciebie prawicowa bańka, jestem totalnie niepartyjny. Moje poglądy są efektem wielu lat obserwacji, przemyśleń i poznania trochę innych kultur, świata etc. To ty żyjesz w bańce. Prawda jest taka, że Europa jest silna wtedy, kiedy Państwa zachowują swoją suwerenność, tożsamość i wzajemnie ze sobą współpracują, jako przedstawiciele tej samej cywilizacji
  • Odpowiedz
@Riiuku Widać, że dupsko piecze neuropską szczujnię, bo konfa ma szansę na w miarę dobry wynik. Spora mobilizacja, mirko nieźle zasrane propagandą. Ciekawe, ile groszy za wpis.
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że Europa jest silna wtedy, kiedy Państwa zachowują swoją suwerenność, tożsamość i wzajemnie ze sobą współpracują, jako przedstawiciele tej samej cywilizacji (łacińskiej). W innym przypadku Europa nie ma przyszłości.


@Kopyto96: no właśnie to jest Twój problem, wymyśliłeś sobie że tak będzie lepiej i teraz w to wierzysz
  • Odpowiedz
@pyra_wykop: Japa, propagandysto. Chyba się zapominasz. Ja pamiętam czasy, kiedy ludzie twojego pokroju wyzywali mnie od rusofilów lata temu. Strategia się zmienia, ale dalej w obrzydliwy sposób działacie. Kto jest ruskim agentem odpowiedz sobie sam i zobacz jak elity (ludzie, na których głosujesZ) były po samą szyje uwaleni w kontaktach z ruskimi służbami w latach 90 i na poczatku XXi wieku
  • Odpowiedz
bo są niebezpieczną partią skrajnych środowisk o autorytarnych, pro katomafijnych oraz antyeuropejskich poglądach, podważający demokrację którzy budują swoje poparcie na nośnych i niebezpiecznych hasłach, szczując na siebie różne grupy społeczne i wykorzystując słabszych do budowania polityki?


@pomidorowymichal1: W tym komentarzu nie ma ani słowa prawdy, żadnego pokrycia w rzeczywistości, to same wymysły lewackiej propagandy i ty masz czelność prawicowców oskarżać o bycie w bańce. Śmiechu warte.

Tymczasem wszystkie realne niebezpieczeństwa wynikają z porażki lewicowej polityki:
1. Przyjmowanie imigrantów - wzrost przestępczości, gwałtów, terroryzmu, spadek poczucia bezpieczeństwa, kryzysy na granicach, podziały społeczne,
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Podziwiam że nadal chce Ci się wdawać w dyskusję z kibolami partyjnymi i płatnymi trollami, IMO kompletna strata czasu. Trzeba poczekać na koniec okresu wyborczego to powygasają kontrakty to się portal przeczyści.
  • Odpowiedz
@Riiuku: najlepsze są opinie że konfederacja ma powiązania z Kremlem lub Berlinem. Na razie brak dowodów lub chociaż jakiegoś zawiadomienia do prokuratury na posłów konfy.
A w Pisie i po pełno agentów xd
  • Odpowiedz
konfa ma szansę na w miarę dobry wynik. Spora mobilizacja, mirko nieźle zasrane propagandą. Ciekawe, ile groszy za wpis.


@Jefferson55: nie ma szans, jak zwykle zresztą. Tym bardziej dziwi ten wzmożony atak. Szkoda neuropskiego zachodu
  • Odpowiedz
@pomidorowymichal1: Skoro ja jestem chory to dlaczego ja mam argumenty, a ty tylko wyzwiska? I krzywda dzieje się już tu i teraz i to nie w wyniku tego czego chce prawica, tylko w wyniku tego czego chce lewica.
  • Odpowiedz
@pomidorowymichal1: Nie, to są obiektywne fakty, to są statystyki i wydarzenia, które mają miejsce dziś i nie są one przypadkowe, tylko są wynikiem polityki jaka jest prowadzona. Powiedz co takiego wypierasz ze świadomości, bo to bardzo ciekawe do jakiego stopnia media mogą wyprać ludziom mózgi.
  • Odpowiedz