Wpis z mikrobloga

@xqwzyts: 2 i 3 pokolenia wstecz to raz, dwa nadal korzystają z dobrodziejstw innych krajów, które niemcy #!$%@? np. dzielą sztuki, złoto, diamenty. Chlip chlip. Nie miałeś bogatej rodziny z restauracjami, które niemcy zniszczyli to nie wiesz co straciłeś.
  • Odpowiedz
I tak się robi interesy. Tylko polaczki płaczki chlip chlip a bo 5 pokoleń wstecz niemiec zabił polaczka kulą w łeb


@xqwzyts: Ale to ty płaczesz bo mordujemy kacapa nie naszymi rękoma xd
  • Odpowiedz
@Mateo132 no i o tym mówię xD możesz rozpaczać co było i ból dupić że restauracja poszła z dymem w 39 a możesz nawiązać współpracę i sam stać się bogaty tu i teraz. Turcy bez sentymentów robią interesy tam gdzie jest kasa.
  • Odpowiedz
@xqwzyts: jak widać niemcy nadal nie pogodzili się z tym, że przegrali wojnę. Po co zakłamują prawdę w swojej edukacji? Po co inwigilują polski rząd? Po co walka z atomem? Patrzą na swój interes. Ja patrzę na swój, ale jak polski rząd pod wpływem niemiec wydaje moją kasę na niemieckie stare elektryki, to mam wrażenie że to nie współpraca a wykorzystywanie.
  • Odpowiedz
@Mateo132

@xqwzyts: jak widać niemcy nadal nie pogodzili się z tym, że przegrali wojnę. Po co zakłamują prawdę w swojej edukacji?


Co xD niemiecki rząd wielokrotnie podkreślał odpowiedzialność kraju za drugą wojne. Chyba że słuchasz tamtejszych korwinów i traktujesz to jako stanowisko
  • Odpowiedz