Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#narkotykizawszespoko #pomylka #porada
Załatwiłem sobie fetę do microdosingu. Wczoraj przyszła, wszystko byłoby w porządku, żona w pracy, chciałem zażyć pierwszą micro dawkę - planowane 15mg, jednak pomyliłem się o rząd wielkości i zamiast 0,015g wziąłem 0,15g (a później w trakcie sprzątania coś tam dobierałem, bo było dość fajnie).
Wpadłem w 7 godzinny amok sprzątania, zmieniłem swoje podejście do posiadania dzieci (zdecydowałem, że chcę sam z siebie, a nie dlatego, że żona chce), ale najgorsze zaczęło się dziać jak chciałem iść spać. Do 3:30 w ogóle nie zmrużyłem oka, a jak w końcu się zmusiłem to do teraz (8:30) udało mi się przespać razem może ze dwie godziny.
Ogólnie objawy zażycia się zmniejszyły - serce trochę mi zwolniło, nie mam napadów gorąca i gorączki, źrenice (chyba) się skurczyły ale dalej mam mrowienie, szczególnie jak wyjdę spod kołdry i zawieje wiatr.
Energii mam od ciula ale wiem, że to nie jest naturalne, bo boli mnie głowa i mimo tej energii czuję się śpiący.
Kiedy mi to wszystko zejdzie i organizm wróci do normalnego trybu? Czy jak już to zejdzie, to mam oczekiwać #!$%@? zmęczenia, czy jak to będzie wyglądać? Nie chciałbym, żeby żona się zorientowała że przesadziłem z ilością
Pozdrowionka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Leć do apteki z suplami i minimum: Vitamin D3, Magnesium, Calcium, Zinc and B Vitamins; dodatkowo przydałby się Acetyl-L-Carnitine i L-Theanina i kwas alfa liponowy. A idealnie, ale UWAGA dopiero po 24h po ostastniej kresce: l-tyrosine i 5HTP (lub l-tryptophan) z EGCG oraz Cholina. Jeśli pijesz alko to kilka godzin po odstawieniu dorzucasz NAC na wątrobę.

Pozdro z fartem
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Objawy się mniej więcej zgadzają, ale strasznie długo to trwa. Normalnie po fecie z godzinę czuć wyraźne działanie, a potem jeszcze parę godzin się utrzymuje utrudnione zasypianie. Tak czy inaczej, po jakichś 6 godzinach maks powinno wszystko zniknąć, to już i tak z górką.

Często to są objawy psychosomatyczne u ludzi bez doświadczenia i z jakimś podświadomym strachem. Ktoś się naczyta jak to powinno wystąpić to czy tamto i
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Jak coś to aktualizacja:
O 12 poszedłem na godzinny spacer, koło 14 udało się przespać 2-3 godzinki i w tym momencie wygląda na to, że jest już po wszystkim.
Ogólnie jestem osłabiony i jakby na kacu - lekko kręci mi się w głowie i jestem lekko otępiony ale poza tym raczej żadnych efektów ubocznych.
Nie było tak źle jak pisaliście że może być i się zastanawiam, czy nie miało może na to wpływu to, że było to 0,15g mokrego, nie suchego towaru? Oraz to, że nie przyjąłem jako ścieżkę, tylko najzwyklej w świecie połknąłem (nie było możliwości wciągnąć takiej mokrej bryły)?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim
Dawka w miarę normalna, tym bardziej, że wątpię, że towar jakiś wyjątkowo czysty w tych czasach (choć wykluczyć tego nie można jeśli tak długo trzymało).
Mimo wszystko ludzie w komentarzach posrani jakbyś co najmniej grama zeżarł bez tolerki...XD
  • Odpowiedz