Wpis z mikrobloga

Aha a tak w ogole to nie ma wielkiej roznicy czy Chic keksowal 14 czy 15 latke. Jak sama chciala i nie protestowala to nie ma to znaczenia. Ma jedynie dla sztywnego prawa. Jak typiara miala 15 lat i 1 dzien to juz gitowa tak bo jest legalna a jak miala 14 lat i 360 dni to juz nie gitowa i wielki pedo tak? Bzdura totalna. Jak podstepem nie doprowadzal ja do aktu tylko gowniara sama chciala wszystko i do niczego nie byla przymuszana to nie ma to wielkiego znaczenia czy miala 14 czy 15 lat. Umowmy sie gowniary stukaja sie wczesnie i wiedza o co chodzi tak samo w miare wczesnie. Wiek nie ma tu wielkiego znaczenia. Inna sprawa, ze beka bo wiekszosc chlopcow w wieku 14 lat to mysli jak tutaj skolowac 5 ziko na czipsy w sklepiku a ich rowiesniczki w tym samym czasie stukaja sie po katach ze starszymi typami xD
#boxdel #patostreamy #afera #tomaszchic #przegryw #heheszki #famemma
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo wiekszosc chlopcow w wieku 14 lat to mysli jak tutaj skolowac 5 ziko


@JulianGangol: no już nie rób z chłopaków takich świętoszków, paliło się szlugi za garażami wspólne wina w parkach przy rozmowie i wiele innych przypałowych akcji
  • Odpowiedz
@GrubyPrezes: akurat pochodze z pato czasow i nasze rowiesniczki bawiły sie w dorosłe zabawy zawsze wczesniej niż chłopy, my nie wiem max na mecze sksy chodizlismy, huliganka mzoe jakas lekka typu dewastacja ławki max a te kluby ze starszymi typami, piguly i j3banie takze ¯\(ツ)/¯ oczywiscie nie wszytskie bo reszta były brzydkie albo fanki mangi XD

w skrocie nie krecily sie wokol nas tomki cziki zbey dawac dragi i papierochy
  • Odpowiedz
akurat pochodze z pato czasow i nasze rowiesniczki bawiły sie w dorosłe zabawy zawsze wczesniej niż chłopy, my nie wiem max na mecze sksy chodizlismy, huliganka mzoe jakas lekka typu dewastacja ławki max a te kluby ze starszymi typami, piguly i j3banie takze ¯\(ツ)/¯ oczywiscie nie wszytskie bo reszta były brzydkie albo fanki mangi XD


@sablewski69: To co piszesz to generalnie jest prawda. Jak się miało 15-16 lat to rówieśniczki
  • Odpowiedz
Jak się miało 15-16 lat to rówieśniczki twoje puszczały się na potęgę, piły alkohol, ćpały, ale dziwnym trafem patologię zawsze i tak z chłopców.


@Cztero0404: gdzie wy żyliście, że chłopaki grzecznie grali w piłkę a dziewczyny się ruchały z starszymi typami? Ok może się znalazła jedna czy dwie na całą szkołę ale to nie była norma. Normą było to, że się waliły i piły z nami xd
  • Odpowiedz
gdzie wy żyliście, że chłopaki grzecznie grali w piłkę a dziewczyny się ruchały z starszymi typami? Ok może się znalazła jedna czy dwie na całą szkołę ale to nie była norma. Normą było to, że się waliły i piły z nami xd


@WhiskeyIHaze: No jak nie była norma, w liceum miałem w klasie laskę która była prostytutką centralnie biorąca później po kilka tysięcy za noc i jej jakieś stare rzeczy
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: no widzisz wlasnie o to chodzi, ze nie wszystkie ale zawsze tych kilka sie znalazlo i zawsze to byly loszki a nie chlopaki. Dziewczyna ktora to robila zawsze sie znajdzie w tym wieku a chlopak raczej nie sadze xD

@gekon17845 nie widze bo nikt nich do tego nie zmuszal. Same to robily z wlasnej woli i sie cieszyly a teraz wielce pokrzywodzone bidulki.
  • Odpowiedz
no widzisz wlasnie o to chodzi, ze nie wszystkie ale zawsze tych kilka sie znalazlo i zawsze to byly loszki a nie chlopaki. Dziewczyna ktora to robila zawsze sie znajdzie w tym wieku a chlopak raczej nie sadze xD


@JulianGangol: Nie wszystkie, ale bardzo spora ilość. Przecież laski w wieku 14-15 lat potrafiły grać w butelkę gdzie zadaniami było to, że mają wypić piwo albo zrobić loda. Co prawda ja
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Jedna czy dwie się znalazły ale to nie była norma. U mnie w mieście w okolicy gimbazy dziewczyny miały chłopaków z gimbazy i razem #!$%@?śmy dziwne rzeczy. Ciekawe towarzystwo w sumie albo w młodszych pokoleniach faktycznie faceci to cipeusze.

Dziewczyna ktora to robila zawsze sie znajdzie w tym wieku a chlopak raczej nie sadze xD


@JulianGangol: bo starszy facet się zainteresuje młodszą loszką, zwłaszcza do seksu a
  • Odpowiedz
Jak typiara miala 15 lat i 1 dzien to juz gitowa tak bo jest legalna a jak miala 14 lat i 360 dni to juz nie gitowa i wielki pedo tak?


@JulianGangol: Tak. Wiesz dlaczego istnieją sztywne granice? Bo gdzieś muszą być. Jaka różnica czy 14 lat i 360 czy może 14 lat i 359? A jaka różnica między 14 lat i 359 dni a 14 lat i 358? Gdzie
  • Odpowiedz
@JulianGangol AKURAT TO ZE POLKI JAKO DZIECI TŁUKĄ SIE ZE STARMI CHLOPAMI TO FAKT NIEZAPRZECZALNY. POTEM JAK SA SAMOTNYMI BITYMI MATKAMI TO PRZYPOMINAJA SOBIE O ROWIESNIKACH ZE SZKOLY XDDDDDDDD JA TO NAWET TAKIM "CZESC" NIE MOWIE, DO WORA
  • Odpowiedz
  • 0
@JulianGangol dokładnie.
Mam 30 lat - pamiętam jak w wieku 12-14 lat marzyłem żeby choćby pocałować koleżankę - jak siadała na kolanach to już mokro było - tymczasem one dawały dupy gościom z liceum...
  • Odpowiedz