Wpis z mikrobloga

@cooles: znam ten ból opie gotowe meble do składania są mega #!$%@? robione
also gnije z wykopków próbujących się dowartosciwać atakując Cię
za chwilę pod #przegryw będą pierdoIić, że hurr durr 8:1 wina p0lek a nie rozumieją, że to właśnie przez takich toksycznych zjebów co zawsze kogoś próbuja poniżyć żyje się w tym kraju jak żyje
  • Odpowiedz
tak proste zadanie, jak złożenie z instrukcją


@Filipiak20: i już wiemy kto jest ciptokiem co robi wszystko z instrukcją w ręku, a jak coś nie wyjdzie to dzwoni po 'pana inżyniera' :D usuń konto, ten meme jest zabawny bo każdy z nas chłopaków musi się bawić w skręcanie tych rzeczy bez instrukcji, no tak już mamy, spytaj chłopaka żony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kouros: kupiłem grill do złożenia na allegro. Co się nawkurzałem to moje - ze dwa elementy były przyspawane źle, no nie dało się tego złożyć. Patrzysz na tą instrukcję, która wygląda jak ksero od pani z pszyry w podstawówce albo i gorzej, obracasz 15x, no nie pasuje, zaczynasz wątpić w swoje umiejętności.

Instrukcja ikea to jedne z lepszych instrukcji, prawie jak lego tylko w większej skali
  • Odpowiedz
@cooles niektóre instrukcje są tak #!$%@?, że to szok. Ikea naprawdę nas rozpieszcza jeśli chodzi o jakość instrukcji. kilka razy zamówiłem jakieś no name meble z neta i dostawałem białej gorączki
  • Odpowiedz
@Filipiak20: ja ostatnio zamówiłem dwie szafki nocne wiszące, że zdjęcia można by to złożyć, tylko że w jednej brakowało ścianki tylniej, a w drugiej prowadnic do szuflady, a sama instrukcja jest z błędami, źle pokazuje na których otworach przykręcić prowadnice, dodatkowo w numeracji czynności brakuje dwóch kroków tj. operacja 8, 9, a potem od razu 12, 13.. A to jest wszystko na dwóch kartkach... Więc z pozoru przy prostych rzeczach można
  • Odpowiedz
@cooles: tak się kończy składanie na "cwaniaka" i pomijanie jakichś szczegółów z instrukcji. Zemsta instrukcji za olewanie jest brutalna.
  • Odpowiedz
@Lonate

tak bardzo mój mąż xD


Za każdym razem jak mamy coś składać jest ten sam schemat:

1. Ja mówię, że złożę.

2. On zaczyna składać sam bo wjeżdża mu to na ambicje

3. #!$%@? się na wszystko, nie wychodzi mu

4. Ja zaczynam z nim składać, jeszcze bardziej się #!$%@? bo nagle wszystko wychodzi XD


Ja tam już oficjalnie meble wolę skręcać tylko z własną żona. Nie dość ,że jest cierpliwa
  • Odpowiedz
Ja swojej powiedziałem, że sam całą kuchnie poskładam bo... nie chciałem żeby czasem nie dostała werbalnym rykoszetem
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec:

Meble kuchenne skręcałem z kolegą i tak szczerze mówiąc nie wyszło to najlepiej

Też tak miałem. Znowu ostry gejowski seks zamiast roboty, weź tu takiego zapraszaj...
  • Odpowiedz
@cooles: jak skladałam swojemu dziecku szafki, itp. To zawsze dwie-trzy śrubki zostawały. Później się zorientowałam, że te śrubki są po to, żeby przymocować mebel do ściany :D
  • Odpowiedz
@Filipiak20 ostatnio bylem u klijenta srubke w gniazdku dokrecic bo sie ruszalo. Wszystko bylo ok tylko trzeba bylo srubke dokrecic. W domu ojciec i dwóch sunow na kanapie....dokrecilem.srubke w 3sek i wzielem £80. Ciesze sie z latwej kasy ale malo mam szacunku do takich ludzi
  • Odpowiedz
@ZaufajMi Następny #!$%@?
Jak np ja mieszkam w starym budownictwie to się nie dotykam gniazdek bo instalacje to u mnie chyba kładli po konsultacjach z cthulu
Wyłączam bezpiecznik od kuchni, jeb łazienka nie ma prądu. Wyłączam w łazience to jeb nie ma w pokoju. Wyłączam w pokoju to nic się nie dzieje. #!$%@? takie wrozenie z fusów xD
  • Odpowiedz
@KoltajlPszeniczny no i masz racje ze nie ruszasz. Tez bym pewnie nie dotykal. Ale ja tu muwie o dokreceniu srubki a nie rozlozeniu nowej instalacji. Klijeny sam powiedzial.ze prad jest, wszystko dziala tylko trzeba dokrecic srube. Nie pojmuje jak mozna samemu tego nie zrobic gdyz jest to proste jak #!$%@? cepem.
  • Odpowiedz