Wpis z mikrobloga

rozmowa zapewne fikcyjna ale dobrze prezentująca mentalność kobiet


@Bonaparte_34: Miałem taki przypadek że w niedziele ze mną zerwała a w środę wiadomość dlaczego o nią nie walcze( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@memifazi: Ja mieszkałem kiedyś w swoim mieszkaniu z dziewczyną i stwierdziła, że mnie zostawia i się wyprowadza. Powiedziałem ok.
Spakowała wszystkie swoje rzeczy, wrzuciliśmy je w moje auto, zawiozłem ją do mamusi, pomogłem wszystko wypakować i wróciłem do siebie na chatę.
Po pół godziny wiadomość: "przyjedź, chce wrócić" XDDD
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: bo to jest fejk, ale schemat działania na serio dokładnie taki jest. Baby robią to w bardziej zawoalowany sposób, mniej wprost, ale algorytm jest dokładnie taki. I nie jestem mizoginistycznym przegrywem, bujałem się trochę z laskami i znam te numery
  • Odpowiedz
bo to jest fejk, ale schemat działania na serio dokładnie taki jest


@takasraka: a ty dalej brniesz nie widząc jakie to komiczne xD

Baby robią to w bardziej zawoalowany sposób, mniej wprost, ale algorytm jest dokładnie
  • Odpowiedz
@memifazi: Trzeba grać na emocjach. Tu się pokłócić, a tu facefuck ze spustem na włosy żeby długo wspominała próbując zmyć szamponem.

Tego oczekują te bestie. Oczywiście możesz tak robić tylko jak masz LMS:
1. Wygląd
2. Pieniądze
3. Status
Jak nie masz to też możesz mieć kobietę, ale tylko do czasu aż się nie znajdzie się ktoś kto to ma.
  • Odpowiedz
@white_cap123 Ja mieszkałem kiedyś w swoim mieszkaniu z dziewczyną i stwierdziła, że mnie zostawia i się wyprowadza. Powiedziałem ok.
Spakowała wszystkie swoje rzeczy, wrzuciliśmy je w moje auto, zawiozłem ją do mamusi, pomogłem wszystko wypakować i wróciłem do siebie na chatę.
Po pół godziny wiadomość: "przyjedź, chce wrócić" XDDD


Feminoidy to jednak podgatunek...
  • Odpowiedz