Wpis z mikrobloga

@Bonaparte_34: Rozmowa fikcyjna, ale znam dziewczynę która zostawiła chłopaka bo myślała że on wtedy się zacznie o nią starać, a ten ją po prostu olał i ona później płakała że jej genialny plan nie wypalił xD
  • Odpowiedz
Ty se daruj chłopie, bo na wykopie kobiet jest niewiele, więc byle bialorycerzem nie ma tu wiekszego sensu xd


@zgubiles_sie_jelonku: Zawsze mnie bawi to zesranie o białorycerza xD Nie jesteś mizoginistycznym #!$%@? piwniczakiem? To na pewno próbujesz zaruchać na portalu gdzie nie ma kobiet xD

Przejmiesz sie gdy przyprawi ci rogi a ty bedziesz z kawiatuszkami jeszcze przed nią klękać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@wiecznysingiel97trt: Kolejny
  • Odpowiedz
@szybki_zuk To nie urojenia to fakty k0biety mają puszczalstwo we krwii nawet znajomy skończył na torach gdy sie dowiedział, że jego p0lka po 5 latach związku dawała dupy na boku innemu też tak białorycerzył jak ty że taka ona nie jest pomimo moich ostrzerzeń rzeczywistość go brutalnie zwerifikowała on stracił życie, a jego rodzice na lekach do końca życia ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
To nie urojenia to fakty k0biety mają puszczalstwo we krw


@wiecznysingiel97trt: ewidentnie kwalifikujesz się na leczenie. Na serio, idź do specjalisty i ci pomoże.

nawet znajomy skończył na torach gdy sie dowiedział, że jego p0lka po 5 latach związku związku dawała dupy na boku innemu


@wiecznysingiel97trt: Sprawdź statystyki zdrad. Tylko najpierw usiądź xD Chociaż pewnie sobie natychmiast to wytłumaczysz jakoś zamiast dopuścic rzeczywistość do świadomości. Typowe dla wszelkich nienawistnych fobii.
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: skończ już z tym białorycerzeniem. Ja po prostu nie jestem debilem xD Myślisz, ze co, potem pokazuję kobietom na ulicy swoje wpisy z wykopu? xD #!$%@? ludzie, wszystko ma swoje granice. Ja wiem, że ciężko o sensowne argumenty jak jest się szurem, ale to jest #!$%@? wykop. Nie dość, że to internet to jeszcze akurat ta część bez kobiet xD
  • Odpowiedz
@memifazi niby fajna, pewna, męska reakcja, ale chyba jednak świadczy o małej zazylosci lub jakichś wcześniejszych problemach. Normalnie jak ci ukochana osoba tak napisze, to tak się nie reaguje jednak bez emocji. Świat się wali.
  • Odpowiedz
@szybki_zuk ewidentnie kwalifikujesz się na leczenie. Na serio, idź do specjalisty i ci pomoże.

Ok oski zobaczymy jak sie przekonasz na własnej skórze ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Sprawdź statystyki zdrad. Tylko najpierw usiądź xD Chociaż pewnie sobie natychmiast to wytłumaczysz jakoś zamiast dopuścic rzeczywistość do świadomości. Typowe dla wszelkich nienawistnych fobii.

https://www.szkoleniacps.pl/coraz-wiecej-kobiet-zdradza-swoich-partnerow/ "Tak to fobia intzeli p0lki to najwierniejsze kobiety świata" xDxDxDxD

w sensie, że jak ktoś mówi
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: bo mówimy o dwóch różnych sytuacjach. Sama napisałaś, że "jak chcesz zakończyć związek", każda laska jak naprawdę chce zakończyć związek to zrobi to raz dwa, bez zbędnych ceregieli. Natomiast to co jest na skrinie to typowa zabawa emocjonalna, typu "zrobię to, zobaczymy jak zareaguje", innymi słowy tzw shit test.
  • Odpowiedz