Wpis z mikrobloga

Na tłiterku odkryłem czym jest prawdziwy #clownworld.

Poznajcie pana Łukasza, dziennikarza (xD) i eksperta (xD) od bezpieczeństwa ruchu drogowego. Pan Łukasz opiera swoją wiedzę na badaniach i ekspertyzach. No i na tym kończy się wiedza pana Łukasza, gdyż nie posiada on prawa jazdy. Tak. Pan Łukasz nie ma zielonego pojęcia o jeździe autem, jednak możesz zobaczyć go w WORD na wykładach o bezpieczeństwie jazdy.

#prawda #polska #heheszki #bezpieczenstwo #drogi
Notabene - Na tłiterku odkryłem czym jest prawdziwy #clownworld. 

Poznajcie pana Łuk...

źródło: temp_file9121059975508945704

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
@xqwzyts ale pieszy i rowerzysta, też są uczestnikami ruchu drogowego, i też popełniają mnóstwo błędów. A sprowadzanie całego zła na drogach, na zbyt dużą prędkość kierowców samochodów, pokazuje tylko, że masz tak samo nikłe pojęcie o tym, jak bohater wpisu.
  • Odpowiedz
@Krupier z pozycji prowadzącego skuter, masz tylko mały wycinek, tego co się dzieje ma drogach. Dopiero jazda jako kierowca, po wszystkich rodzajach dróg, pozwala na wyrobienie sobie zdania i zdobycie doświadczenia w tym temacie.
  • Odpowiedz
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: zaczynam myśleć ze żyjemy już w późnej idiokracji jak niektórym nie idzie wytłumaczyć, że osoba z wiedzą praktyczną ma przewagę nad osobą z wyłączną wiedza teoretyczną.
  • Odpowiedz
ale pieszy i rowerzysta, też są uczestnikami ruchu drogowego, i też popełniają mnóstwo błędów


@frugom: Ale są niechronieni i ich błąd najprawdopodobniej nie spowoduje uszkodzeń ciała.
  • Odpowiedz
ale pieszy i rowerzysta, też są uczestnikami ruchu drogowego, i też popełniają mnóstwo błędów. A sprowadzanie całego zła na drogach, na zbyt dużą prędkość kierowców samochodów, pokazuje tylko, że masz tak samo nikłe pojęcie o tym, jak bohater wpisu.


@frugom: ja się odnosiłem do zdania, że auta są głównym zagrożeniem. To jest fakt nie opinia. Statystyki śmiertelnych wypadków czy wartość szkód wyrządanych w wypadkach przez pieszych/rowerzystów/samochody jednoznacznie wskazuje kto jest głównym
  • Odpowiedz
Pasażerowie, piesi, rowerzyści, rolkarze, ludzie na hulajnogach itd. są również uczestnikami ruchu drogowego i mają jak najbardziej solidną legitymację do wypowiadania się w temacie bezpieczeństwa tegoż ruchu.
Kierowcy to nie są święte krowy, ale do Polaków jeszcze to nie dociera.
  • Odpowiedz
zaczynam myśleć ze żyjemy już w późnej idiokracji jak niektórym nie idzie wytłumaczyć, że osoba z wiedzą praktyczną ma przewagę nad osobą z wyłączną wiedza teoretyczną.


@VZee: Zaczynam myśleć, że nie słyszałeś o Krzysztofie Hołowczycu - Ambasadorze Bezpiecznej Jazdy.
  • Odpowiedz
@frugom

@Krupier z pozycji prowadzącego skuter, masz tylko mały wycinek, tego co się dzieje ma drogach. Dopiero jazda jako kierowca, po wszystkich rodzajach dróg, pozwala na wyrobienie sobie zdania i zdobycie doświadczenia w tym temacie.


Nie zgodzę się. Jedyne czego nie możesz to jazda po autostradach, cała reszta cię dotyczy.
  • Odpowiedz
a gdzie ja sprzedaję Hołowczyca jako eksperta od ruchu drogowego?


@VZee: o tu

osoba z wiedzą praktyczną ma przewagę nad osobą z wyłączną wiedza teoretyczną.
  • Odpowiedz