Wpis z mikrobloga

Na tłiterku odkryłem czym jest prawdziwy #clownworld.

Poznajcie pana Łukasza, dziennikarza (xD) i eksperta (xD) od bezpieczeństwa ruchu drogowego. Pan Łukasz opiera swoją wiedzę na badaniach i ekspertyzach. No i na tym kończy się wiedza pana Łukasza, gdyż nie posiada on prawa jazdy. Tak. Pan Łukasz nie ma zielonego pojęcia o jeździe autem, jednak możesz zobaczyć go w WORD na wykładach o bezpieczeństwie jazdy.

#prawda #polska #heheszki #bezpieczenstwo #drogi
Notabene - Na tłiterku odkryłem czym jest prawdziwy #clownworld. 

Poznajcie pana Łuk...

źródło: temp_file9121059975508945704

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
to jak ksiądz pouczający ojców


@D00D00: no tak, bo kto to widział, aby ksiądz co dzieci nie ma pouczał rodzica?
albo psychiatra co nie miał depresji, leczył ją u kogoś innego?
albo onkolog co nie miał raka leczył chorego?
albo fizyk astronom wypowiadał się o kosmosie, chociaż nigdy tam nie był ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: Fajne te odniesienia, takie niezbyt pasujące. Zestawiasz ludzi wykonujących zawody w tym w czym się szkolili i nabierali doświadczenia z kimś kto tego doświadczenia nie ma ale poucza praktyków. A z astronomem co nie był w kosmosie już tak #!$%@?łeś że szkoda nawet to komentować.
  • Odpowiedz
@D00D00: ależ odniesienia jak najbardziej pasujące, a twoje wyparcie tego nie zmieni.
I nie wiem czy wiesz, ale księża też się szkolą w poradach małżeńskich i mają doświadczenie z wieloma małżeństwami. Na tej podstawie mogą doradzić co zrobić w kryzysie małżeńskim. Ale co wykopek, co sam nigdy nie miał doświadczenia w problemach małżeńskich cokolwiek może wiedzieć xD

W ogóle twoje założenia przypominają mi typowe myślenie patologii

hurr co mnie ktoś, mnie
  • Odpowiedz