Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pracująca patologia.

W czasie covid obok mojego bloku deweloper wybudował po taniości bloki, korzystając z faktu, że każdy wtedy miał zdolność przez co był ogromny popyt i schodziło wszystko. I czasami mam wrażenie, że to nie bloki deweloperski a socjalne postawili mi obok.

Przeciętny mieszkaniec tych nowych bloków:
- wytatuowany, zarówno faceci, jak i kobiety;
- jeździ agresywnie po osiedlu;
- bluzga w miejscu publicznym. Idą matki ze swoimi dziećmi i co drugie słowo to "#!$%@?".
- psiarz. U mnie w bloku w może 10% mieszkań jest pies. W tych nowych w co drugim, albo i więcej. Ba, mnóstwo ludzi ma dwa psy. I nie psy tutaj są problemem, ale to, że ta patologia nie sprząta po tych psach i tak bardzo je kocha, że ogranicza się do przejścia wokoło bloku, obszczania elewacji i tyle. W ogóle to przyzwolenie na szczanie po elewacjach, czy felgach samochodów to jakiś polski fenomen. Dodatkowo przygłupy wystawiają te psy na balkony i ujadają bez przerwy.

Oczywiście są też normalni ludzie w tych nowych blokach, ale są w zdecydowanej mniejszości. Także jak będziecie nabywać mieszkanie z rynku wtórnego, to uważajcie na inwestycje z lat 2020-2022, bo jest duża szansa, że traficie na blok zamieszkały przez pracującą patologię.
#nieruchomosci #psiarze #patologiazmiasta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz