Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#przegrywpo30 #rozwojosobisty #zycie #zmeczenie

Niedługo czterdziestka a ja niewiele osiągnąłem, jednocześnie sił do dalszej walki mam coraz mniej. Dzień za dniem umyka na takiej sobie pracy, zmęczeniu i myślach, co będzie dalej. Znacie jakieś ciekawe kanały youtube lub strony o ustawieniu mentalnym na kolejne lata, żeby powoli, rozsądnie, bez nadmiernego "spalania energii" której pozostało niewiele, osiągnąć coś sensownego. Mam geny długowieczności, dziadkowie żyli po dziewięćdziesiąt lat, więc być może czeka mnie to samo.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
Ogarnij do perfekcji zdrowie.
Przykładowo memiczne już "bieganie" z rana choćby 15-30 min., kilka razy w tygodniu, bardziej Ci pomoże niż pochłonięcie 100 #!$%@? książek "motywacyjnych".
Konsumpcja tego typu materiałów to forma prokrastynacji i iluzja rozwoju.
Ileż to ja życia zmarnowałem kiedyś na czytanie/słuchanie takich g*wien jako młody, naiwny człowiek...

Wydaje się, że szukasz jakiejś magicznej piguły.
dodany - Ogarnij do perfekcji zdrowie.
Przykładowo memiczne już "bieganie" z rana cho...
  • Odpowiedz
Mi się podoba kanał selfmastery, rzadko teraz nagrywa, ale jest dużo filmików, to jest taki niby kołczingowy kanał ale bardziej psychologiczny. Zobacz, to ocenisz. Lubię też słuchać buddysty Ajahna Brahma, jakoś mnie to uspokaja. Jarosław Gibas też psychologicznie.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @dodany: Dzięki za spis. Ogólnie to we wszystkich sferach życia jest źle lub mocno tak sobie. Zastanawiam się czy zająć się na razie jedną sferą np. znalezieniem lepszej pracy i na tym się skupić, czy na wszystkich naraz, bo jednak wszystko jest ważne.


·
  • Odpowiedz